1000 TL Altı Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri (2022)

0 16

Bugünki makalemizde sizlere 1000 TL Altı Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri (2022) ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda 1000 TL Altı Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri (2022) ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bütçenize, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olan 1000 TL altı Bluetooth kulaklık önerisi arıyorsanız, sizler için hazırladığımız bu listemizi dikkatlice incelemenizi öneririz. Şu anda piyasaya çok sayıda TWS kulaklık satılıyor. Farklı özellik ve fiyat skalasında olan bu modeller arasından aradığınız nitelikleri karşılayanları bulmakta zorluk yaşıyor olabilirsiniz.

En iyi ve en ucuz fiyatlı kablosuz kulaklık modelleri herkes tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Düşük fiyata yüksek verim alabileceğiniz kulaklıklar olmakla birlikte, bütçenizi biraz daha yükselterek standart üstü modellere de yönelebilirsiniz. Bluetooth kulaklık pazarı o kadar hızlı büyüdü ki, artık çeşitli fiyat noktalarında birçok seçeneğe sahibiz. Bu sayede her bütçeye uygun TWS kulaklık bulmak mümkün.

İster egzersiz için ucuz Bluetooth kulaklıklar, ister günlük işe gidip gelirken kullanabileceğiniz gürültü önleme özelliğine sahip birinci sınıf bir kulaklık isteyin, piyasada herkes için bir seçenek var. Bir kablosuz kulaklık alırken konfor, hafiflik, suya dayanıklılık ve pil ömrü gibi faktörleri düşünmelisiniz. Elbette kullanım amacı da çok önemli. Zira seçenekleri buna bağlı olarak daraltabilirsiniz. İşte sizler için seçtiğimiz 1000 TL altı Bluetooth kulaklık modelleri!

1000 TL Altı Bluetooth Kulaklık Önerileri

  • Soundpeats Air3
  • Qcy T20 Ailypods
  • Lenovo LP1 LivePods
  • Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
  • Anker Soundcore Life Dot 3i
  • Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
  • TaoTronics SoundLiberty 53 PRO

Soundpeats Air3

Soundpeats Air3, dinamik, ayrıntılı ve dengeli bir ses performansı sağlıyor. 24bit 420khz yüksek tanımlı ses kalitesini destekleyen Bluetooth kulaklık, basları sıkı ve dokulu bir şekilde verirken, tizleri ise gereken incelikte sağlıyor. Tam şarjda 5 saatlik pil ömrüne sahip olan ürün, şarj kutusuyla toplamda 17,5 saat çalma süresi vaat ediyor.

Tasarımı itibarıyla rahat ve konforlu bir kullanım sağlayan TWS kulaklık, dokunmaya duyarlı kontroller, oyun modu, çift mikrofon ve aritmetik gürültü engelleme teknolojisi gibi özellikler içeriyor. Suya ve tere dayanıklı olan Air3, kulaklıkları kulaklarınıza taktığınızda anında algılıyor ve çıkardığınızda da otomatik olarak duruyor.

Qcy T20 Ailypods

1000 tl kulaklık önerisi

Qcy, en iyi Bluetooth kulaklıkları düşündüğünüzde hemen akla gelen bir marka değil, ancak bu ürünlerinin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Minimalist ve kompakt tasarımı, rahat kullanımı, kompozit diyafram sürücüsü, Bluetooth 5.3 teknolojisi, titanyum kaplaması, sesli aramalar için çift mikrofonlar ve toplam 20 saate ulaşan pil ömrü gibi teknik özellikler, Qcy T20 Ailypods’u en iyi 1000 TL altı Bluetooth kulaklıklardan biri yapıyor.

Kulaklıktaki dokunmatik kontroller duyarlı ve sezgisel olduğu için, müziğinizi kontrol etmenize ve farklı modlar arasında sorunsuz geçiş yapmanıza olanak tanıyor. IPX4 sertifikasına sahip olan ürün, bu sayede yağmurlu havada kullanımda dahi suya karşı tam dayanıklılık sağlıyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

tws bluetooth kulaklık öneri

Şu anda piyasada en fazla rağbet gören TWS Bluetooth kulaklıklar arasında yer alan Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2, 20 saate kadar toplam pil ömrü sayesinde sabahtan gece yarısına kadar kesintisiz bir kullanım deneyimi yağlıyor. Tek bir şarjla 5 saat dayanan ürün, pil ömrü yüksek kulaklıklar arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

Çift mikrofon sayesinde telefon aramaları sırasında arka plandaki gürültüyü azaltan model, kulak içi algılama özelliği sayesinde kulaklığı çıkardığınızda otomatik olarak duruyor. Ürün, suya ve tere dayanıklı olmadığı için spor yaparken kullanmak için pek uygun değil. Eğer günlük olarak telefon aramaları ve müzik dinlemek için tercih edeceksiniz, gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO

ucuz bluetooth kulaklık önerisi

1000 TL altı Bluetooth kulaklık önerilerimizden TaoTronics SoundLiberty 53 PRO’da, daha net görüşmeler için her kulaklıkta iki olmak üzere toplamda dört mikrofon var. Hafif ve ergonomik bir yapısı bulunan ürün, ter ve yağmura karşı mükemmel koruma sağlıyor.

Geliştirilmiş bas ile özel Hi-Fi stereo ses sunan TWS kulaklık, aynı zamanda gürültü azaltma teknolojisi sayesinde sesinizin her zamankinden daha net ve tutarlı bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Tek şarjla 6 saat dayanan model, şarj kutusuyla toplam pil ömrünü 30 saate çıkarıyor.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Tek şarjla 5 saate kadar kullanım sağlayan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, şarj kutusuyla pil ömrünü 18 saate kadar çıkarıyor. İnsan seslerini belirleyip çıkarmak ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritması kullanan ürün, bu sayede telefon görüşmelerine müthiş bir netlik katıyor.

Dokunmatik yüzey özelliği sayesinde kolay kullanıma sağlayan Buds 3 Lite, toza ve suya karşı dayanıklı yapısıyla hem spor hem de günlük kullanımlar için ideal bir deneyim yaşatıyor.

Anker Soundcore Life Dot 3i

1000 tl altı bluetooth kulaklık önerileri

Olağanüstü doğruluk ve netlik sağlayan 10mm grafen sürücüler, aktif gürültü engelleme, suya ve tere dayanıklılık, dört mikrofon ve 36 saate kadar pil ömrü gibi üstün teknik özelliklere sahip olan Anker Soundcore Life Dot 3i, 1000 TL altı Bluetooth kulaklık arayanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir seçenek.

Lenovo LP1 LivePods

güzel ve ucuz tws kulaklık

Tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir TWS kulaklık olan Lenovo LP1 LivePods, suya karşı tam koruma vaat ediyor. Tek şarjda 3,5 saat olan kullanım süresi, şarj kutusu da devreye girdiğinde 12 saate kadar uzuyor.

90 dakika içerisinde tam doluluğa ulaşan ürün, 300 saat civarı bekleme süresi sunuyor. Şarkı geçişleri ve çağrı cevaplama gibi işlemler, dokunmatik yüzeyler aracılığıyla kolaylıkla yapılabiliyor. Kulaklıkta gürültü önleme özellikli mikrofon var, ancak aktif gürültü önleme teknolojisi yok.

Bu listemizde, şu anda satın alabileceğiniz 1000 TL altı Bluetooth kulaklık önerilerimize yer verdik. Umarız karar vermenize yardımcı olmuşuzdur. Bu modellere ek önerileriniz varsa, aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Daha bütçe dostu modeller arıyorsanız, 300 TL altı kulaklık önerilerimize de bakabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.