500.000 TL Ödüllü PUBG Mobile Turnuvasında Nefes Kesen Final

0 9

Bugünki makalemizde sizlere 500.000 TL Ödüllü PUBG Mobile Turnuvasında Nefes Kesen Final ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda 500.000 TL Ödüllü PUBG Mobile Turnuvasında Nefes Kesen Final ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG Mobile, akıllı telefon markası Infinix sponsorluğunda Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın büyük finalini gerçekleştirmiş oldu. 500.000 TL ödül havuzu bulunan etkinliğin şampiyonu Melise Esports oldu ve birincilik ödülü olan 100.000 TL’yi kazanmıştır. Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası ünvanına haiz olan etkinlik, amatör oyuncular için ustalaşmış espor arenasının kapılarını aralıyor.

Binlerce amatör takımın eleme aşamasında savaşım etmiş olduğu finallerde meşhur oyuncular Sulh G ve Barbar Ligi’nden 8 ekip ile Mezarcı ve Bencil Pati Ligi’nden 8 ekip yer aldı. Her gün altışar maçın oynandığı ve üst düzey bir rekabet sergilenen büyük finalde şampiyonluk ipini göğüsleyen ekip Melise Esports oldu.

Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nda Şampiyon Belli Oldu

Ustalaşmış arenaya adım atmak isteyen amatör oyuncular için mühim bir kapıyı aralayan Infinix Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın finalleri 17 – 18 Aralık tarihlerinde gerçekleşti. 500.000 TL ödül havuzuna haiz olan turnuva için pazar günü İstanbul, Güngören’de yer edinen Kale Outlet Center’da birçok oyun severin katılmış olduğu büyük bir seyretme etkinliğine de imza atıldı.

Barbar, Bencil Pati, Bloodrapper, Amigo, Doğukan Buny, Yargıç Tony, VIP Furkan ve Alina şeklinde PUBG Mobile’ın sevilen meşhur oyuncularının da katılmış olduğu ve sevenleri ile bir araya gelmiş olduğu seyretme etkinliği renkli anlara sahne oldu. Ek olarak bu etkinlikte katılımcılara yüzlerce PUBG Mobile temalı armağan ve binlerce UC armağan edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.