700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri

0 5

Bugünki makalemizde sizlere 700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda 700 TL Altı Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Mekanik oyun klavyesi arayanlar için 700 TL altı, uygun fiyatlı seçenekleri bir araya getirdik. Bilek desteği, tuş ömrü, suya dayanıklılık yada RGB aydınlatma şeklinde klavyelerin öne çıkan özelliklerini de vurguladık. İhtiyacınıza uygun ucuz klavyeyi listemizi okuyarak satın alabilirsiniz.

Ilk olarak, klavye çeşitleri mevzusunda sizleri önden bilgilendirelim. Hem F hem de Q tuş dizilimi ile gelen mekanik klavyelerin, düz klavyelere nazaran en mühim pozitif yanları daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması. Ek olarak, oyunlardaki geri bildirim süreleri fazlaca daha süratli, daha tatminkar bir sesi var ve tek tek sökülebilir tuşları daha rahat temizleyebiliyorsunuz.

Mekanik Oyun Klavyesi Önerileri (700 TL Altı)

  • 1- Everest Redcore KB-GX8
  • 2- Havit Gamenote KB857L
  • 3- MF Product Strike 0562
  • 4- Gamepower Overlord Red
  • 5- Everest Bluesky KB-GX7 Blue
  • 6- HP Pavilion Gaming 800
  • 7- Rampage KB-R19 Manly
  • 8- Gamepower Ogre Rainbow Red
  • 9- GameBooster G92K
  • 10- Rampage Plower K60 Red

1- Everest Redcore KB-GX8

Mekanik Oyun Klavyesi

Klavye önerisi listemizin ilk adı olan Everest Redcore KB-GX8, ucuz klavye arayanlara ilaç olacak türden. Biz bu içinde ne olduğu hazırlarken 399 TL’ye satılan bu mekanik klavye 9 renk RGB aydınlatmaya haiz. Red Switch Mekanik tuş ekibi kullanan bu ürün tam bir fiyat performas canavarı desek yanlış olmaz.

2- Havit Gamenote KB857L

Mekanik Oyun Klavyesi

Örgü kablo kullanan ve RGB aydınlatma sunan Havit Gamenote KB857L, metal gövdeye haiz bir mekanik oyun klavyesi. Pek tanınan bir marka olmasa da, 50 milyon tuş ömrü sunması ve mekanik tuş takımına haiz olmasıyla Türkiye pazarına rekabetçi bir fiyattan giriş yapmış oldu.

3- MF Product Strike 0562

Mekanik Oyun Klavyesi

Klavye tutarları binlerce lira seviyesine çıkmışken hala 700 TL altı mekanik oyun klavyesi bulabiliyoruz. Değiştirilebilir mavi switch tuş ekibi, süratli tepkime süresi, RGB 6 renk ve her satırda değişik ışık, bilek desteği ve 450 x 205 x 40 mm boyutlarıyla alabileceğiniz en güzel ürünlerden bir tanesi.

4- Gamepower Overlord Red

Mekanik Oyun Klavyesi

Gökkuşağı aydınlatma sunan gaming klavye modelimizde 15 tane aydınlatma seçeneği mevcut. Gamepower Overlord Red’de 50 milyon tuş basma ömrü mevcut ve bu fiyat skalasında cidden iddialı bir sayı. Ek olarak, kırılgan oyun deneyimi ve rahat yazı yazmak için 4 değişik renk opsiyonu da mevcut. Anti-Ghosting özelliği sunan ucuz klavye, bu fiyata kaçmaz.

5- Everest Bluesky KB-GX7 Blue

Mekanik Oyun Klavyesi

Gaming klavye Everest kb-Gx7, deri bilek yardımıyla beraber optik switch tuş takımıyla rakiplerinin önüne geçiyor. Klavye tutarları devamlı yukarıya tırmanırken, Everest’in bu klavyeyi 500 TL’ye satması hakkaten rekabetçi bir hamle. Mekanik oyun klavyesinde, RGB aydınlatma ve 26 tane ghosting önleyici mekanizma mevcut.

6- HP Pavilion Gaming 800

Mekanik Oyun Klavyesi

Kırmızı aydınlatma sunan mekanik oyun klavyesi HP Pavilion Gaming 800, minimum gürültü ve direnç ile 50 milyon tuşlama ömrüne haiz. Hususi ses tuşları ve dahili 3,5 mm analog kulaklık girişi ile kulaklık bile bağlayabileceğiniz bu ucuz klavye, bilek yardımıyla de size rahatlık sunacak her özelliğe haiz. Gene ghosting önleme ve kaymaz ayaklar ile 550 TL’ye alabileceğiniz mükemmel bir ürün.

7- Rampage KB-R19 Manly

Mekanik Oyun Klavyesi

Oyun klavyesi önerisi listemizde fiyatlar yükselmeye başladı sadece 700 TL altına alabileceğiniz bir fiyat performans canavarı ile karşınıza çıkıyoruz. Rampage KB-R19 Manly’nin Led aydınlatma tuşların lazer baskılı olduğundan gece kolaylıkla görebiliyorsunuz. Content blue Switch tuş ekibi kullanan klavyenin tuş basım ömrü 50 milyon civarında.

8- Gamepower Ogre Rainbow Red

Mekanik Oyun Klavyesi

Ucuz klavye önerileri listemizin yıldızlarından birisi olan Gamepower Ogre Rainbow’un yapay deri bilek desteği hakkaten inanılmaz rahat. Outemu tuş ekibi kullanan klavye, 50 milyon tuş basma ömrüne haiz. Alüminyum gövdesi ile oldukça sağlam olan klavyede, doğal ki RGB aydınlatma mevcut.

9- GameBooster G92K

Mekanik Oyun Klavyesi

Oyuncu klavyesi önerisi listemizdeki en mühim özelliklerden birisine haiz bir ürüne geldi sıra. GameBooster G92K’nın su kanalları ile suya dayanıklı bulunduğunun altını çizelim. Alüminyum üst yüzey tasarımı ve kuvvetli RGB aydınlatma da sunan ucuz klavyenin fiyatının hakkını sonuna kadar verdiğini belirtelim. Tek noksan, bilek desteği diyebiliriz.

10- Rampage Plower K60 Red

Mekanik Oyun Klavyesi

Oyuncu klavyesi önerisi listemizin en pahalı üyesine geldik. Tutarları birazcık yükseltiyoruz sadece 700 TL altına alabileceğiniz en iyi mekanik oyun klavyesi ile karşınızdayız. Bir üstteki klavyeye nazaran su kanalı eksiği olan bu ucuz klavyenin artısı ise bilek desteği olması ve 12 tane aydınlatma modu sunan kuvvetli RGB barındırması.

Listemizdeki klavye çeşitleri hoşunuza gitti mi? Aradığınız mekanik oyun klavyesini bulabildiniz mi? Siz değerli üyelerimizin 700 TL altına klavye önerisi var mı? Tüm bunların yanıtını aşağıdaki yorumlar kısmına bekliyoruz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.