A Plague Tale Requiem İçin Ücretsiz Orkestra Konseri Verildi

0 9

Bugünki makalemizde sizlere A Plague Tale Requiem İçin Parasız Orkestra Konseri Verildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda A Plague Tale Requiem İçin Parasız Orkestra Konseri Verildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Asobo Studio’nun popüler oyunu A Plague Tale Requiem, En İyi Ses ve En İyi Müzik de dahil olmak suretiyle beş kategoride aday gösterilen The Game Awards 2022’nin en mühim yarışmacılarından birisi.

Olivier Derivière tarafınca bestelenen oyun müzikleri büyük beğeni topladı. İlginç bir halde Derivière, oyunun çıkışını kutlamak için çeşitli sanatçılarla bir konser verdi ve oyunun The Games Awards 2022 adaylığını kutlamak için parasız ve çevrimiçi olarak YouTube‘da yayınladı. Ortalama 43 dakika devam eden konser, oyunun fanatiklerinden büyük beğeni topladı.

A Plague Tale Requiem Konseri Parasız

Derivière ile ortaklık meydana getiren mühim sanatçılar içinde Ensemble Intercontemporain üyesi Eric-Maria Couturier ve vokalleri elde eden Estonya Filarmoni Oda Korosu şeklinde mühim sanatçılar mevcut. Oyunu oynamayanlar için bile izlemeye kıymet bir konser bulunduğunun altını çizelim. Birazcık bile müzik seven herkesi bu konseri izlemeye çağrı ediyoruz.

A Plague Tale Requiem ek olarak Amicia de Rune’u oynayan Charlotte McBurney tarafınca Senenin Oyunu, En İyi Aksiyon/Serüven, En İyi Ifade ve En İyi Performans dallarında aday yayınlandı. Devam oyunu, Game Pass, Xbox Series X/S, PC, PS5 ve bulut vesilesiyle Nintendo Switch’te mevcut ve lansmanından bu yana bir milyondan fazla sattı.

Son olarak, oyunu asla denemediyseniz sistem gereksinimlerine bu içeriğimizden göz atabilirsiniz. Oyunun fiyatı 550 TL olsa da, Game Pass dahilinde bir talih verebilirsiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.