Aksiyon Dolu İlişki Simülasyonu ‘Romancelvania’ Tanıtıldı

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Aksiyon Dolu İlişki Simülasyonu ‘Romancelvania’ Tanıtıldı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Aksiyon Dolu İlişki Simülasyonu ‘Romancelvania’ Tanıtıldı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bağımsız stüdyo The Deep End, hem bir flört simülasyonu olan hem de Castlevania’dan ilham alan bir oyun olan Romancelvania için bir tanıtım fragmanı yayınladı. Bir vampir kahramanı kontrol ettiğimiz oyunun ve aksiyon ve platform mekanikleri ile dolu bir oyun olduğunu görebiliyoruz.

Romancelvania‘da erkek ya da kadın olabilen baş karakter Drac’ı, Grim Reaper’ın sunduğu canavarca bir televizyon programına katıldığını görüyoruz. Oyuncular, canavarlarla savaşacakları ve potansiyel ortaklarla tanışacakları Transilvanya’yı keşfedecek. Fragmana göre, ilişki kurulabilir karakterler arasında bir cin, bir iblis, bir kurt adam, bir balkabağı kafalı korkuluk ve vampirler olacak.

Romancelvania’da Çıplaklık Yok

Oyun 2020’den beri geliştirilme aşamasındaydı ancak tam anlamıyla bir duyuru nihayet bugün yapıldı. The Deep End, Ekim 2020’de bir Kickstarter başlattı ve o zamandan beri oyuna eğlenceli özellikler eklemek için birkaç finansal hedefe ulaştı. Hatta en son güncellemelerden biri, oyunculara bir kadın Drac karakteri seçme seçeneği olarak tanıtıldı.

Romancelvania aynı zamanda bir ilişki simülasyonu olduğundan, oyuncular bu oyunun cinsel temalara sahip olup olmayacağını merak etti. Kickstarter sayfasında soruları yanıtlayan The Deep End, oyunun grafik çıplaklık içermeyeceğini ve cinsel içeriğin romantizm bağlamında olacağını belirtti.

Geliştiriciler, karakterleri doğaüstü varlıklar olmalarına rağmen normal insani ihtiyaçlara sahipmiş gibi tasvir etmek istedi. Stüdyo ayrıca oyuncuların oyunda eşcinsel olabileceğini, yani istedikleri kişiyle erkek veya kadın Drac olarak çıkabileceklerini de vurguladı.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.