Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Belli Oldu

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Belli Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Belli Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Sızıntıları devamlı isabetli olan bir kaynak, Amazon Prime Gaming Aralık 2022 parasız oyunlarını deklare etti. Şu anda Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Facility 47, Last Day of June, Etherborn, WRC 9, Whispering Willows ve Indiana Jones and the Last Crusade’i Aralık’a kadar talep edebileceğinizi de hatırlatmış olalım.

Parasız oyunları talep etmek için Amazon kullanıcılarının yalnızca bir Prime aboneliğine haiz olması gerek. Abonelik; Prime Video, herhangi bir Twitch kanalına abonelik ve Amazon Prime Gaming’de çeşitli içerikler şeklinde çeşitli avantajların yanı sıra, 7.99 TL tutarındaki fiyatı ile adeta bir nimet. Gene Prime Gaming avantajları ile parasız oyun içerikleri alabildiğinizi de belirtelim.

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunları; Brothers – A Tale of Two Sons, Quake, Spinch, Doors: Paradox ve Banners of Ruin olacak. Informasyon resmi olarak doğrulanmadı sadece başka kaynaklardan da edindiğimiz bilgilere nazaran oyunların bunlar olacağına eminiz. Geçtiğimiz aya nazaran nispeten eski ve ucuz yapımlar görüyor olsak da, 7.99 TL’nin hakkını veriyor.

Listenin en mühim üyesi ise, oyuncuları iki kardeşin hayatta kalmak için birbirine güvenmek zorunda olduğu bir peri masalı yolculuğuna çıkaran Brothers – A Tale of Two Sons. Övgüye kıymet anlatımı ve grafikleriyle öne çıkan bu yapım, büyük bir finansal başarı elde etti ve 50’den fazla ödül topladı. Bunun yanı sıra, oyun geçtiğimiz aylarda Epic Games Store’da da parasız olmuştu.

Brothers – A Tale of Two Sons ve Quake, Amazon Prime Gaming Aralık 2022 listesinin en meşhur adlar olsa da, oyuncular, potansiyel olarak garip bağımsız oyun deneyimleri sunan listenin geri kalan oyunları da talih verilmeyecek türden değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.