Among Us’a Saklambaç Modu Geldi!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Among Us’a Saklambaç Modu Geldi! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Among Us’a Saklambaç Modu Geldi! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Among Us, oyunlara göz atmak için lobi filtreleri ve ölü oyuncuların oyunun geri kalanını izleyebilecek hayaletlere dönüşmesine olanak tanıyan bir buton benzer biçimde bazı yeni özelliklerin yanı sıra, Saklambaç’ı benzersiz mekaniklere haiz yeni bir mod olarak oyuna dahil eden bir güncelleme yayınladı. Ek olarak birçok yeni kozmetik de oyuna eklendi.

InnerSloth, 2018’de kolay asimetrik oldukca oyunculu oyununu piyasaya sürdüğünde birçok ödül kazanmıştır ve büyük hit oldu. John Carpenter’ın The Thing’ini anımsatan bir avuç oyuncu, bir gemiyi yada üssü restore etmek için beraber çalışmakla görevlendirilirken, öteki oyuncular mürettebatın çabalarını sabote edip onları öldürmesi ihtiyaç duyulan cani uzaylı sahtekarlarının rollerini üstüne alıyor.

Among Us’ın Dev Güncellemesi Neler Sunuyor?

Among Us için bu güncellemenin öne çıkan özelliği, tamamen değişik bir edinim yaratmak için oyun mekaniğini birazcık değiştiren yeni Saklambaç oyun modu oldu. Yeni mod, deneyimi özelleştirmek için oyuncuların görüşünü önlerindeki bir koniye indirgeyen “el feneri modu” ve o raunt için kimin sahtekar olacağını seçme kabiliyeti benzer biçimde birkaç benzersiz seçeneğe haiz.

Ek olarak, oyuncuların lobilerini çömez, bayağı, ciddi yada uzman olarak etiketleyebilmeleri için oyun filtreleri eklendi; bu, her oyun stili için uygun bir lobi bulmaya çalışırken destek olacak.

Yeni “musallat” butonu, ölü oyuncuların haritada hareket edebilen hayaletler şeklinde izlemesine de olanak tanıyacak.

Bunun yanı sıra, yılbaşı tatili görünümleri ve hatta yeni evcil hayvanlar da dahil olmak suretiyle pek oldukca yeni kozmetik de güncellemeyle geldi. Saklambaç oyun modu, bilhassa Among Us VR için muhteşem bir uyum benzer biçimde görünüyor sadece şu anda oyunun VR versiyonunun kısa sürede yeni içerik ekleyip eklemeyeceği kati değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.