Apex Legends 2.12 Güncelleme Notları

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Apex Legends 2.12 Güncelleme Notları ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Apex Legends 2.12 Güncelleme Notları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Apex Legends için 15. sezondaki bazı hataları halleden ve ince ayarlara odaklanan 2.12 güncellemesi gösterildi. Oyunun son sezonunun kasım ayı başlarında yayınlanmasının arkasından Apex Legends, bir takım problemi ele alan en dikkate kıymet güncellemelerinden birini almış oldu.

15. sezonun lansmanı, yeni bir Legend Catalyst ve bununla beraber yepyeni bir harita olan Broken Moon‘u sundu. Organik olarak, birçok oyuncu yeni karakterin kabiliyetlerini diğerleriyle beraber kullanmanın ve Broken Moon’u kendi lehine çevirmenin garip yollarını buldu.

Apex Legends 2.12 Güncellemesi Hata İyileştirmeleri

Geliştiriciler, bilhassa Apex Legend’in en uzun devam eden sezonunun ortasında giderek daha çok oyun sorununu ele almaya çalışıyorlar. Respawn’ın Teknik Direktörü Samy Duc, oyunun beceriye dayalı sistemine aralık ayı ortasında değişimler geleceğini belirtti. Ayrıca Respawn, oyuncuların Noel sezonunda neler bekleyebileceğini de deklare etti.

Duyuruya gore Wintertide Collection Etkinliği, popüler Winter Express’in tekrardan ortaya çıkacağı 6 Aralık’ta başlamış olacak. Sınırı olan süreli etkinlikte, Winter Express’in yanı sıra bazı efsanevi karakter dış görünümleri ve tabanca temaları da içeriyor.

Apex Legends 2.12 Yama Bilgileri

  • K/DR istatistiğinin bazı oyuncular için hatalı görünmesi problemi çözüldü.
  • Catalyst’in KO kalkanı artık Ultisini kullanırken yere düştüğünde çalışacak.
  • Phase’deyken Wraith, artık kapıların Catalyst tarafınca mühürlendiğini görecek.
  • Phase’deyken Wraith, Catalyst’in ferrofluidinden etkilenmeyecek.
  • Crypto’nun drone’u artık Catalyst’in mühürlediği kapıları açamayacak.
  • Yanlış ödül miktarı veren bazı zorluklar çözüldü.
  • Promenade’de cephane ve kabiliyetleri engellemiş olan görünmez çarpışma kaldırıldı.
  • Broken Moon saklanma noktaları kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.