Apex Legends Mobile ‘En İyi Mobil Oyun’ Seçildi

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Apex Legends Mobile ‘En İyi Mobil Oyun’ Seçildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Apex Legends Mobile ‘En İyi Mobil Oyun’ Seçildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Apex Legends Mobile, lansmanından bu yana mobil oyun pazarını kasıp kavurdu. Apex Legends’in mobil sürümü, popüler battle royale türünün en yeni üyesiydi ve dünyanın çeşitli bölgelerinde büyük başarı elde etmişti. Artık oyun, hem iOS hem de Android’de Senenin En İyi Oyunu unvanını bile elde etti.

Bilmeyenler için Apex Legends Mobile, Respawn ve Electronics Art’ın popüler Apex Legends serisinin mobil sürümü. Öteki battle royale oyunlarına benzer şekilde, bireysel yada oyuncu takımlarının bir haritaya atılmış olduğu ve ayakta kalan son ekip yada şahıs olmak için savaştığınız bu yapımın rakiplerinden farkı ise kahramanların benzersiz beceri sistemi oldu.

Apex Legends Mobile Ödülleri Topladı

Google Play Oyun Ödülleri 2022‘de Senenin En İyi Oyunu ödülünü kazanan oyun, Apple App Store Ödülleri 2022’de de iPhone’da Senenin Oyunu ödülünü de kazanmıştır. Oyun, Diablo Immortal benzer biçimde öteki büyük mobil oyunlara rakip olmasına karşın bu başarıya imza attı. PUBG Mobile ve hatta Battlegrounds Mobile India’nın (PUBG’nin Hindistan sürümü) yasaklanmasının peşinden Apex Legends Mobile, bir çok PUBGM hayranının geçiş yapmış olduğu oyun oldu.

Respawn Entertainment Kıdemli Ürün Direktörü Myke Hoff ve Respawn Entertainment Kreatif Direktörü Kevin Childress’e gore “Hindistan’da 3 şehirde sunucumuz var. PUBG Hindistan’da yasaklandığında sunucuları güçlendirdik ve Hintli oyuncuların ne istediğini anlamaya çalıştık. Oyuncularda bir akış gördük ve bu oyuncuların kalıcı olmasını umuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.