Apex Legends Mobile: Underworld Güncelleme Notları

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Apex Legends Mobile: Underworld Güncelleme Notları ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Apex Legends Mobile: Underworld Güncelleme Notları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Apex Legends Mobile‘ın üçüncü sezonunu yarıladık ve geliştirici Respawn Entertainment, Sürem 3.5’un lansman tarihini ve ilk karakteri Revenant‘ı duyurdu. Tıpkı Ash şeklinde, Revenant da konsol ve PC oyuncuları için oyundaki yerini aldı.

Sürem 3.5 güncellemesi (resmi adı Underworld), tüyler ürpertici yeni bir battle pass’a ve doğal ki Revenant’ın kendisine ek olarak yeni kozmetikler ve sınırı olan süreli etkinliklerden oluşan bir gömü içerecek. Sadece mobil oyun fanatiklerinin bu sezonu sabırsızlıkla beklemesi ihtiyaç duyulan tek şey bu değil; fragman yeni bir LTM’yi ve oyuncuların bir sürü bayram hediyesinin kilidini açmasını sağlayacak bazı yaklaşan etkinlikleri ortaya çıkardı.

Apex Legends Mobile: Underworld Güncellemesi

Fragman, oyuncuların bir kez daha en sevdikleri donmuş cehennem manzarasına erişebileceklerini ve Underworld güncellemesi yayınlandıktan sonrasında World’s Edge haritasının harita rotasyonuna tekrardan gireceğini duyurdu.

Underworld Battle Pass, oyuncuların oyundan beklediği standart 50 seviyeli kozmetik öğeleri ve öteki ödülleri içerecek. Kozmetikler, hem bayram tatili sezonuna hem de Underworld’ün Revenant adlı ölümsüz ilk efsanesine muhteşem şekilde uyan, karanlık bir dokunuşla bir dinlence teması sunacak.

Loba’nın ekibe eklenmesiyle, oyuncuların yakında Revenant’ın ilk çıkışından kısa bir süre sonrasında ekibe eklendiğini görmeleri neredeyse bir garantiydi. İki efsaneleşmiş birbirinden son aşama nefret etmekte ve Loba, Apex Games’e yalnızca ailesinin öcünü almak için katılmaktadır; Revenant’ın ekibe eklenmesi, Respawn’ın oyuncuların 3. Sezonda Fade ve Rhapsody şeklinde mobile hususi efsaneleri eklemeyeceği iddiasını doğruluyor.

Underworld güncellemesi, Airdrop Update isminde olan yepyeni bir sınırı olan süreli mod sunacak. Şu anda bu yeni LTM hakkında oldukça azca şey biliniyor sadece tam teçhizatlı silahlarla dolu Care Packages’in bir rol oynayacağı anlaşılıyor. Fragman, bir oyuncu ölümcül bir Eternal-tier L-STAR’ı yağmalayarak ona doğru koşan bir Care Package’in inişini tasvir ediyor.

Apex Legends Mobile Season 3.5: Underworld bugün itibarıyla başladı. Oyun, Android ve iOS cihazlar için mevcut.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.