Apple Music Replay Tasarımı Yenilendi

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Apple Music Replay Tasarımı Yenilendi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Apple Music Replay Tasarımı Yenilendi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Apple Music kullanıcıları, Apple Music Replay yardımıyla artık bu yıl hizmette dinlediklerinin bir özetine erişebilecek. Apple, hemen hemen Spotify Wrapped ile aynı seviyede olmasa da, özelliği oldukca daha şık bir tecrübe haline getirmek için tekrardan tasarladı.

Ilk olarak, Apple Music Replay ayrıntılarınızın tamamına (en oldukca çalınan parçalarınızın bir çalma listesine haiz olan) Apple Music uygulamasından ziyade yalnızca web üstünden erişebileceksiniz. Sayfanın üst kısmında, müzik dinleyerek kaç dakika harcadığınızı ve senenin en iyi şarkısını, sanatçısını, albümünü ve türlerini içeren hikayeler seçimi bir öne çıkan makara görmüş olacaksınız.

Apple Music Replay 2022 Tasarımı Yenilendi

Sayfanın aşağısında en iyi 10 şarkı, sanatçı ve albüm listeleri ve en iyi beş çalma listeniz bulunacak. Dahası, belirli bir sanatçı için ilk 100 dinleyici içinde olup olmadığınızı görmüş olacaksınız.

Apple Music Replay 2022 sonucunuzu yada öteki istatistikleri toplumsal platformlarda yada arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. iOS’ta Replay süresince noktalı paylaşım düğmeleri olacak ve birine dokunmak düzgüsel paylaşım sayfasını önünüze getirecek. Üzülerek, Apple Music’in masaüstü web oynatıcısında paylaş düğmeleri olmadığını belirtelim.

Ayrıca Apple Music, senenin en oldukca Shazamlanan şarkılarını içeren yıl sonu listelerini yayınladı. The Kid Laroi ve Justin Bieber, “Stay” ile hizmetin 2022’nin en popüler şarkısına haiz olurken, Bad Bunny’nin Un Verano Sin Ti adlı şarkısı Apple Music’in en büyük albümü oldu. En iyi 100 şarkı sıralamasında, türler açısından 32 parçayla hip hop başı çekerken, onu pop (23), R&B/soul (11), Latin (8) ve J-Pop (6) takip etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.