Apple, Twitter’a Yeniden Reklam Vermeye Başladı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Apple, Twitter’a Tekrardan Reklam Vermeye Başladı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Apple, Twitter’a Tekrardan Reklam Vermeye Başladı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Görünüşe nazaran Apple, Twitter’a geri döndü ve mikroblog internet sayfasında tekrardan reklam vermeye başladı. Şirket, platformda reklam vermeyi neredeyse tamamen durdurmuştu sadece bugün itibaren platformdaki pazarlama kampanyalarını tekrardan hayata geçirdi.

Twitter’da reklam vermeyi çoğunlukla durduran Apple, Elon Musk’ın sitemleri ve ikili görüşmeler peşinden tekrardan platforma reklam vermeye başladı. Şu an itibariyle iPhone üreticisi, reklam vermeye başladığını doğrulamadı, şu demek oluyor ki bilginin kaynağının direkt Elon Musk bulunduğunu belirtelim. Ek olarak, Musk’ın platformu devralması sebebiyle Apple’ın toplumsal medya internet sayfasındaki reklamları yavaşlattığına dair hiçbir gösterge de olmadı.

Apple ile Twitter’ın Arası Düzeldi

Son zamanlarda Elon, Tim Cook ile görüşmek için Apple Park’ı da ziyaret etmişti. Görünüşe nazaran toplantı oldukça iyi geçti ve Musk, Cook’un Twitter‘ı App Store’dan kaldırmayı asla planlamadığını belirtti. Musk, Apple’ın Spaces etkinliği esnasında platformdaki reklamlarını bir kez daha yükseltmeye başladığını doğrulamıştı.

Apple’ın toplumsal medya platformunun en büyük reklam müşterisi olması sebebiyle bunun şirket için mühim bir ilişki bulunduğunu ve öteki müşterilerin harcamalarını durdurması sebebiyle bunun fazlaca mühim bulunduğunu belirtti.

Elon Musk, markanın “10 Kasım – 16 Kasım içinde platformun reklamlarına tahmini olarak 131.600 dolar harcadığını, Musk’ın platformu satın almasının önceki hafta 16 Ekim ile 22 Ekim içinde 220.800 dolar harcadığını” belirtti.

Ne yazık ki, firmanın Twitter’daki reklamlarını hakikaten durdurup durdurmadığı hala net değil sadece tanıtım kampanyalarına bakarsak Apple reklamlarını platformda görmeye başladık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.