Ash Devri Bitti: Yeni Pokemon Animesi Duyuruldu

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Ash Devri Bitti: Yeni Pokemon Animesi Duyuruldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Ash Devri Bitti: Yeni Pokemon Animesi Duyuruldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ash’in hikayesi 25 yıl sonrasında nihayet sonlanmış oldu sadece Pokemon‘un anlatacak hikayeleri hemen hemen bitmedi. Yepyeni bir liderle yepyeni bir anime daha duyuruldu. Serinin yeni sezonlarında artık Ash yerine yeni kahramanlarımız yer alacak.

Firmanın resmi YouTube kanalı tarafınca paylaşılan bir tanıtım videosunda, Ash ve Pikachu’nun hikayesindeki son bölümünün 23 Ocak 2023’te başlamış olacağı ve 11 bölümden oluşacağı ortaya çıktı. Bundan sonrasında, yeni eğitmenler Riko ve Roy’un mevzu alındığı yeni bir serüven başlamış olacak. Son çekimde Fuecoco, Sprigatito ve Quaxly’yi de görebiliriz.

Yeni Pokemon Ana Karakteri Kim Olacak?

Resmi izahat, “Pokemon’un coşku verici dünyasında maceraya atılan iki yeni karaktere ve üç Paldea başlangıç Pokemon’una katılın!” ifadeleri ile yeni serinin başlangıcını duyurdu. Bu ikisinin kim olduğu belli değil, fakat yakında onlarla tanışacağız.

Editör Eric Switzer, Kasım ayında Pokemon animesinin sonunu tahmin etmişti, bu sebeple Ash hala bir çocuk olmasına karşın neredeyse otuz senedir uğruna savaştığı zaferi nihayet elde etmişti ve Ash’in hikayesinin sonu nihayet geldi. Bazı yeni kişiliklerle yeni bir başlangıç yapıyoruz ve iyi mi olduklarını bekleyip görmemiz gerekecek.

Anime yayınının en başlangıcında Ash’in Red’e dayandığı ve Gary Oak’ın Blue’ya dayandığı göz önüne alındığında, Scarlet & Violet’in kahramanı ve rakiplerinin unsurlarının bu şekilde tekrardan kullanılması fazlasıyla olası. Yeni anime hakkında tek bildiklerimiz bunlar olduğundan şimdilik yapabileceğimiz tek şey vurgunculuk olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.