Assassin’s Creed Valhalla Ücretsiz Oldu!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Assassin’s Creed Valhalla Parasız Oldu! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Assassin’s Creed Valhalla Parasız Oldu! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla parasız tecrübe etme etkinliği duyuruldu. Ubisoft tarafınca geliştirilen ve gösterilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, 15 – 19 Aralık tarihleri içinde Ubisoft Connect ve Epic Games Store üstünden parasız indirilip oynanabilecek. Parasız erişim sonunda tam sürümü satın almaya karar verirseniz ilerlemeniz otomatikman aktarılacak.

Geçtiğimiz günlerde 699 TL şeklinde son aşama yüksek bir fiyattan Steam’e gelen Assassin’s Creed Valhalla, 5 Ocak’a kadar yüzde 67 indirimle 230,67 liraya satılıyor. Öteki taraftan Epic’e baktığımızda ise sıralama fiyatının 269 TL bulunduğunu görüyoruz. Burada da aynı tarihe geçerli yüzde 67 indirim mevcut. Açık dünya RPG’sine 88,77 TL ödeyerek haiz olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla Parasız Oynanabiliyor

Ubisoft Montreal tarafınca geliştirilen Valhalla, ilk olarak Kasım 2020’de piyasaya sürüldü. İkonik serinin on ikinci ana oyunu ve tüm serideki yirmi ikinci oyun olan RPG, Norveç kıyılarından İngiltere krallıklarına uzanan bir Orta Çağ açık dünya macerası yaşatıyor. Oyunda Viking savaşçısı Eivor olarak akınları komuta edebilir ve kuvvetli silahlar kullanarak Vikinglere özgü içgüdüsel harp tarzını deneyimleyebilirsiniz.

Valhalla, Assassin’s Creed tarihindeki en fazla düşman çeşitliliğine haiz oyun olma hususi durumunu taşıyor. Yapacağınız seçimler ve vereceğiniz kararlarla karakterinizin ve klanının kaderini atama etmek tamamen sizin elinizde. Assassin’s Creed Valhalla parasız denemesine Epic Games Store üstünden katılabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, Epic hesabınıza girmek ve peşinden sayfadaki Yükle butonuna tıklamak. Oyuna, bugünden 19 Aralık‘a kadar parasız erişebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.