Ateş ve Buz Temalı Olacak

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Ateş ve Buz Temalı Olacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Ateş ve Buz Temalı Olacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Rocket League geliştiricisi Psyonix, yeni bir Ateş ve Buz temasını bununla beraber getiren Sürem 9’u duyurdu. Rocket League 9. Sürem, Rocket Pass’e yeni eklemeler, yeni Arena varyantı ve yeni bir Rekabetçi Sürem ile 7 Aralık’ta yayınlanacak. Oyun bununla birlikte sınırı olan süreli iki etkinliğin, Rocket League klasikleri Frosty Fest ve Neon Nights‘ı içereceğini duyurdu.

Oyun ilk olarak 2015 senesinde duyuruldu ve o zamandan beri bilhassa Rocket League Championship Series’e ustalaşmış oynanışın eklenmesiyle, rekabetin temelini oluşturdu. Oldukça büyük başarılar kazanan otomobil futbolu, dört oyuncuyla sınırı olan iki ekibi karşı karşıya getiriyor. Amaç futboldaki şeklinde rakipten daha çok gol atmak.

Rocket League 9. Sürem 7 Aralık’ta Geliyor

Psyonix’e gore Rocket League 9. sürem, Rocket Pass’a çeşitli eklemeler meydana getirecek. Bu yeniliklerden kabul edilen Muscle car Emperor, Rocket Pass Premium vasıtasıyla derhal edinilebilir. Şimdiye kadar ilk kez, bir yeni aracın dört değişik versiyonu oyunda yer alacak. Emperor ve Emperor 2’ye ek olarak, iki tane Ateş ve Buz temalı hususi Emperor yer alacak.

Yeni sürem, Rocket Pass’ta temaya uygun yeni ögeler ve Forbidden Temple adlı Çin mitolojik ögeleriyle dolu yeni bir Rocket League Arena türünü de içerecek. Yasak tapınakta ateş ve buz püskürten elemental ejderhalar, koruyucu aslan heykelleri ve arenayı bir cehenneme çeviren ya da kar fırtınasının gücüyle donduran hususi efektler de yeni sezonu donatacak.

Dinlence temalı bir etkinlik olan Frosty Fest ve müzik dolu bir etkinlik olan Neon Nights, 9. Sezonda geri gelecek. Sürem 9’da para harcamak istemeyenler için parasız ögeler de yer alacak. Bunlar Crispy Turkey Topper, Lunchbox Topper ve Tickled Tomato Topper’ı içerecek.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.