Avatar The Way of Water İçin İlk İncelemeler Geldi

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Avatar The Way of Water İçin İlk İncelemeler Geldi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Avatar The Way of Water İçin İlk İncelemeler Geldi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Avatar The Way of Water, eleştirmenlerin ve ünlülerin katılımıyla ilk gösterimini gerçekleştirmiş oldu. Düzenlenen galadan dönen izleyiciler, tepkilerini anlatmak için Twitter’a koştu. İlk filmiyle en oldukca gişe meydana getiren yapım rekoruna haiz olan bu serinin ikinci filmi, toplumsal medyada epey detaylıca yorumlandı. Şimdiye kadar film hakkında gösterilen fragmanlar, büyüleyici manzaralar içeriyordu.

Yorumlara bakıldığında ise, büyüleyici manzaraların büyüleyici senaryoyla birleştiği kullanılan kelimelerden belli oluyor. Film yapımcısı Perri Nemirof:” Film inanılmazdı. Yönetmenin çıtayı yükselteceğini biliyordum sadece bu kadar görkemli bir şey hayal etmemiştim.’‘ dedi. Bilim adamı ve yazar olan Erik Davis ise ” Avatar The Way of Water filmi, orijinal filmden oldukca daha başarıya ulaşmış. Bu film oldukca daha duygusal, daha nefes kesici ve inanılmaz derecede sürükleyici.” dedi.

Avatar The Way of Water’dan Yeni Üstün dereceli Gelebilir

Bu yorumlar haricinde birçok gazeteci ve eleştirmen de filme övgüler yağdırdı. Detaylıca en meşhur yorumları incelesem bile negatif hiçbir madde göremedim. Yorumların çoğunda ise Avatar The Way of Water’ın ilk filmin rekorunu geçeceği yazılmış. Filmin en oldukca görselliği, efektleri ve aile hissiyatı beğenilmiş. Önceki haberlerde de bahsettiğim benzer biçimde yönetmen Cameron, bu filmimizde aile bağlarına ağırlık verdiğini belirtmişti. Görünen o ki izleyiciyi derinden etkilemeyi başarmış.

Avatar The Way of Water’ın bu zamana kadar izlediği en başarıya ulaşmış film bulunduğunu söyleyen birçok meşhur isim de var. Film, 16 Aralık’ta beyazperdede olacak ve görünen o ki üstün dereceli tablosu değişecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.