Baldur’s Gate 3 Güncelleme 9 Yayınlandı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Baldur’s Gate 3 Güncelleme 9 Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Baldur’s Gate 3 Güncelleme 9 Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Baldur’s Gate 3 adına meydana gelen Açık oturum From Hell etkinliğinde geliştirici Larian Studios, oyun için Patch 9’un yayınlanacağını deklare etti. Bu güncelleme, oyunun gelecek yıl tam sürüme çıkmadan önceki son büyük güncellemesi olacak. Yeni büyük güncellemeye ek olarak, gerçekleşen etkinlikte Matt Mercer’in efsanevi karakter Minsc’i seslendireceği de doğrulandı.

Jaheira ve Minsc, önceki Baldur’s Gate oyunlarında parti üyesi olarak alınamıyordu. Sadece artık iki karakteri de partinize refakatçi olarak alabilirsiniz. Sadece bu mevzuda dikkatli olmazsanız onlarla düşman olabilirsiniz.

Baldur’s Gate 3, Aralık Ayında Detaylandırılacak

Minsc, önceki oyunda taşlaşmıştı ve Baldur’s Gate’de 100 yıl süresince bir heykel olarak durduktan sonrasında bir sihir gelip onu özgür bıraktı. Başlangıçta karakterin dönüşü oyun için planlanmasa da, kendisinin tam olarak uyduğu bir öykü ortaya çıktı ve böylece yeni oyuna dahil edimesi kararlaştırıldı. The Game Awards 2022’de Baldur’s Gate 3 için yepyeni bir fragman yayınlandı.

Sadece geliştiriciler oyunla ilgili detayların kısa sürede gelmeyeceğini belirtti. Baldur’s Gate 3, Ağustos 2023’te PC’de erken erişime açılacak. Steam Blog’ta duyuruyu gerçekleştiren oyun geliştiricisi, yeni güncellemeyi açıklamakla beraber kamera arkasından görüntüler paylaştı. Motion Capture anlarından görseller paylaşan geliştirici, ”Aralık ayında görüşürüz. Giyim kuralı ‘Christmas from Hell’.” yazdı.

Gerçekleşen etkinliği merak edenler aşağıdaki videoda duyuruları inceleyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.