Batman’in Düşmanı Penguin’i Konu Alan Dizi Geliyor!

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Batman’in Düşmanı Penguin’i Mevzu Alan Dizi Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Batman’in Düşmanı Penguin’i Mevzu Alan Dizi Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

The Batman yan dizisi The Penguin‘in çekimleri adım atmak suretiyle. Mart ayının başlarında gösterime giren Batman, Matt Reaves tarafınca yönetildi ve Robert Pattinson’ı DC süper kahramanı olarak görme şansı yakaladık.

Filmin ana kötü karakteri Paul Dano’nun Riddler’ı olsa da, Colin Farrell’ın canlandırdığı muntazam konuşan Penguen’i görmezden gelmek zordu. Farrell’ın oynadığı fena karakteri ve yaşadıklarını daha çok göstermek isteyen HBO, ‘The Penguin’ adlı bir yan diziye yeşil ışık yaktığını duyurdu. Bugün ise çekimlerin adım atmak suretiyle bulunduğunu öğrendik.

The Penguin Dizisi Hakkında Tüm Bildiklerimiz

Ön prodüksiyon emek harcamaları devam ederken, The Penguin oyuncu ekibi ve ekibi için çekimlerin adım atmak suretiyle bulunduğunu öğrendik. Farrell daha ilkin dizinin senaryosundan bahsetmişti sadece ayrıntılar mevzusunda fazla bir şey sunmadı. Farrell, Variety ile yapmış olduğu bir röportajda, çekimlerin önümüzdeki birkaç ay içinde başlayacağını deklare etti.

Falcone’nin kızını (Cristin Milioti) ekibe almış olduğu haberine gore dizi, The Batman‘den bir başka ikincil kötü karakterle yakın bağlarını sürdürecek şeklinde görünüyor. Bunun fena karakterimizin ilk kez kendi başına bir dizinin baş karakteri olacağı düşünüldüğünde, geniş bir destek oyuncu ekibi ile dizinin desteklenmesi gerekecek. Bu yüzden Falcone şeklinde karakterler de kesinlikle ön planda olacak.

HBO Max yöneticisi Sarah Aubrey, The Penguin’in The Batman’in vakit çizelgesine iyi mi uyduğunu da deklare etti. Filmin bitiminden derhal sonrasında geçen dizi, Gotham sokaklarında yaşamın iyi mi bulunduğunu gözler önüne serecek. Batman esnasında tüm şehrin tamamen sular altında kalmış olduğu düşünüldüğünde, yıkımın arkasından çaresizce hayatta kalmaya çalışan hem suçlular hem de siviller için deneyimin iyi mi olduğu ortaya çıkacak.

Dizinin trajik olacağı kati, sadece başroldeki karakterin filmin gülünç rölyefinin çoğunluğunu oluşturduğu göz önüne alındığında, muhtemelen bazı güldürü unsurları da içerecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.