Battle for Nordvik Etkinliği Başlıyor!

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Battle for Nordvik Etkinliği Başlıyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Battle for Nordvik Etkinliği Başlıyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Battlefield geliştiricisi Dice, Battlefield 2042’ye Battle for Nordvik adlı yeni bir etkinlik geldiğini duyurdu. Bu etkinlik üç hafta sürecek ve üç değişik aşamaya haiz olacak. Battlefield 2042, uzun süredir devam eden Battlefield serisinin son olarak oyunu ve bununla beraber en fena karşılanan oyunlardan birisi. O şekilde ki, Battlefield 1’in üstünden 6 yıl geçmesine karşın, serinin son oyununun anlık oyuncu sayısını geride bıraktı.

Oyunun lansmandaki fena performansına karşın, DICE oyun için içerik ortaya koymaya devam etti. Sürem 3: Escalation’ın son sürümü ile oyuncuların Battle for Nordvik dahil olmak suretiyle birçok yeni içerik tanıttı. DICE, Sürem 3: Escalation’da eklenen yeni haritadaki bir savaşı gösteren bir video yayınladı. Etkinlik 20 Aralık’ta başlamış olacak ve 10 Ocak’a kadar üç hafta sürecek ve her hafta değişik bir oyun modu sunacak.

Battlefield 2042 Etkinliği Ocak’ta Sona Erecek

Oyuncular, Nordvik tesisini yakalamakla görevli gizli saklı bir OPS birimi olan Black Storm yada saldırıya karşı savunması ihtiyaç duyulan bir kurumsal güvenlik ekibi olan Nordvik Control Corps ile yan yana savaşabilecek. İlk haftada klasik bir Battlefield 32V32 Conquest hücum modu yer alacak ve Black Storm Nordvik savunmalarına saldıracak. Müdafa ekibi tüm hedefleri denetim ederek başlamış olacak, sadece HQ dönem dışı bırakılacak.

Hücum ekibi haritadan yola çıkmalı ve her hedefi almalı sadece artan bilet sayısından yararlanmalı. İkinci hafta Nordvik tesisinin siyah fırtına savunmasına aşamalı. Nordvik operatörleri, fetih, atılım ve acil birleştiren 16v16 oyun modunda tehlikeye atılmadan ilkin tesise sızmaya ve duyarlı detayları yok etmeye çalışacak.

Son olarak üçüncü haftada, tesisi kurtarmak için Nordvik Denetim Kolordusu’nun geri dönüşünü içerecek. Üçüncü oyun modu daha süratli hareket hızına, daha süratli tekrardan dağıtım sürelerine ve daha süratli vasıta çağrılarına haiz 64v64 atılımlı kaos olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.