Battlefield 2042 Sezon 3 Tanıtıldı: Yeni Harita Geliyor!

0 17

Bugünki makalemizde sizlere Battlefield 2042 Sezon 3 Tanıtıldı: Yeni Harita Geliyor! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Battlefield 2042 Sezon 3 Tanıtıldı: Yeni Harita Geliyor! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Battlefield 2042 Sezon 3 tanıtıldı ve yeni sezon tonla içerik getirecek. Yeni sezonun ismi ‘Escalation’ olacak ve beraberinde İsveç kırsalının vahşi doğasında geçen bir harita, Zain adında yeni bir uzman ve FPS oyununun kaotik ölüm tarlalarında ustalaşmanız için bazı yeni silahlar ve araçlar getirecek.

Battlefield 2042 Sezon 3 çıkış tarihi 22 Kasım olarak belirlendi. Başlangıçta çok zorlu ve hatalarla dolu bir lansman dönemi yaşayan Battlefield 2042, adeta yarım bir oyun olarak çıkmıştı ve oyuncu sayısı 1000’e kadar düşmüştü. Birinci ve ikinci sezon ile tam bir oyun hissiyatını yavaş yavaş vermeye başlayan yapım, üçüncü sezon ile işleri yoluna sokacak ve çok yakında Game Pass’e de eklenecek.

Battlefield 2042 Sezon 3 Güncelleme Notları

Escalation, İsveç’in engebeli vahşi doğasında bulunan iki büyük yarı otomatik üretim tesisini içeren yeni harita Spearhead‘i oyuna ekleyecek. 3. Sezon’da gelen Mısır doğumlu yeni uzman Zain, benzersiz XM370A hava püskürtmeli tüfeğiyle düşmanları siperden çıkarabilecek ve bir öldürme yaptığında hemen sağlığını yeniden dolduracak.

Battlefield 2042 Sezon 3 ayrıca genel cephaneliğe bazı yeni silahlar getirecek. Biraz şarj süresi gerektiren ancak çeşitli ateşleme modlarında son derece hızlı mermiler ateşleyebilen Rorsch Mk-4 raylı tabancası oyuna eklenecek. NVK-22 akıllı av tüfeği, onu yakın mesafeli çatışmalar ve pusular için ideal kılan kompakt çift namlulu bir tasarıma sahip olacak.

Son olarak, oyuna yeni dahil edilecek olan NVK-P125 tabanca ise muadillerine göre daha fazla menzil sunacak. Daha sinsi ve eski usül alt etmeler için 3. Sezon ayrıca fırlatma bıçakları da ekleyecek.

EMKV90-TOR tankı, tüm eski Starcraft Terran oyuncuları için memnuniyetle karşılanacak bir eklenti olacak. Hızlı geçiş veya yıkıcı ateş gücü seçmek için hareketlilik ve kuşatma modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Her iki durumda da EMKV90-TOR, üzerinize gelen yangın kaynaklarını vurgulayacak bir tehdit algılama sistemine de sahip.

Battlefield 2042 Sezon 3 ilerledikçe, oyun için uzun zamandır beklenen uzman yeniden çalışmasının yanı sıra Manifest ve Breakaway lansman haritalarındaki yeniden çalışmaları göreceğiz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.