Battlefield 2042’nin Araç Mekanikleri Tamamen Değişecek

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Battlefield 2042’nin Vasıta Mekanikleri Tamamen Değişecek ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Battlefield 2042’nin Vasıta Mekanikleri Tamamen Değişecek ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Battlefield 2042 Sürem 3 güncellemesi, tüm araçlarda oldukça mühim değişimler meydana getirecek. En büyüklerinden biri, geçen sezonun yeni bulgu aracı EBLC-RAM’de tanıtılan etken koruma sisteminin daha geniş konuşlandırılması olacak. Helikopterler için taret geçiş hızlarında ve uçuş tavanlarında meydana getirilen ayarlamalar şeklinde FPS oyununun araçlarında yapılacak öteki değişimler de yolda.

Son olarak geliştirici güncellemesinde, Battlefield 2042’nin geliştiricileri, Sürem 3’ün yeni ana muharebe tankı EMKV90-TOR ile etken koruma sisteminin APS’nin emek harcama biçiminde eksiksiz bir tekrardan emek harcama ile geldiğini deklare etti. Tekrardan emek harcama, yeni mekanikler getirmeyecek yada sistemin emek harcama şeklini değiştirmeyecek sadece sistem artık fazlaca daha verimli bir halde çalışacak ve maliyeti düşürülecek.

Battlefield 2042’nin Tüm Araçları Yenilenecek

Bu, geliştiricilere geçen sezonun EBLC-RAM‘ini piyasaya sürdüklerinden beri yapmak istedikleri APS’yi daha çok aracın kullanımına sunma fırsatı verecek. Sürem 3 güncellemesinin ilerleyen günlerinde, hem M1A5 hem de T28 MBT‘lerin kilidini açıp kuşanması için APS’nin açıldığını görmeyi bekliyoruz.

Geliştiriciler ek olarak taret dönüş hızlarının (yada tanker deyimiyle dönüş) oyunun geri kalanının hızına kıyasla “ağır” bulunduğunu hissettiklerini belirtti. Taretli araçların bir çok, yaklaşan bir güncelleme ile dönüş hızlarında bir miktar artış yaşayacak. Tam listeyi geliştirici güncelleme gönderisinde bulabilirsiniz.

Bu güncellemede uçaklar göz ardı edilmedi. Gene Sürem 3 ile gelen bir güncellemede, uçaklar 30 metre ve altındaki irtifalarda “Radarın Altında” uçabilecek ve bu da onları vasıta tabanlı silahların kilitlenmesine karşı bağışık hale getirecek. Bununla beraber, piyade tabanlı herhangi bir uçaksavar silahına karşı hala savunmasız olacak.

Son olarak, bu sürem güncelleme ulaştığında artık yüksekten uçan helikopter saçmalığı olmayacak. EA/DICE, helikopterlerin kilitlenme menzilinin üstünde uçamamaları ve artık kamplarda düşman jet pilotları yumurtlamamaları için uçuş tavanını azalttığını deklare etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.