Battlefield 2042’ye Sınıf Sistemi Geliyor!

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Battlefield 2042’ye Derslik Sistemi Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Battlefield 2042’ye Derslik Sistemi Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

DICE, 2023’te Battlefield 2042‘nin geleceğine ilişkin planlarının ana hatlarını deklare etti. Güncelleme 3.1 bu ayın sonunda çıkacak ve Manifest’in görünürlük, koruma, görüş hatları ve bayraklar içinde yol içeren yeni bir sürümünü ekleyecek. Ondan sonra ise 2023’ün başlarında, Breakway’in elden geçirilmesi ve birçok yenilik ile 3.2 yayınlanacak.

Battlefield 2042 Güncelleme 3.2‘nin en büyük yeni özelliği ‘Derslik Sistemi’ olacak. Tüm Uzmanlar, amaçlarına bakılırsa ekipmanlar ve silahlarla tanımlanmış rollere girecek. Önümüzdeki senenin başlarında başlamış olacak olan 4. Sezondaki en yeni uzman ise Recon sınıfında yer alacak. Bu, oyuna eklenecek son uzman olacak.

Battlefield 2042: Derslik Sistemi Duyuruldu

Yeni Uzmana ek olarak, 4. Sürem ile yeni bir Battle Pass, yeni donanım ve yeni bir harita da oyuna dahil edilecek. Discarded’ın elden geçirilmiş hali de aynı dönemde yayınlanacak. Battlefield 2042 Derslik Sistemi ile ilgili ise DICE’ın açıklaması şu şekilde:

Sınıflara dönüş ve toplamda 14 kişilik kadromuzla, deneyimlemenize izin verecekleri Uzmanların miktarından ve oyun çeşitliliğinden memnunuz. Bundan dolayı, harp alanında öne çıkmanız için size daha çok yol sunmak suretiyle görünümleri ve kozmetikleri genişletmenin yanı sıra, derslik tabanlı dövüşünüz için tasarım ve denge değişimleri getirerek korumalı alanı başka şekillerde genişletmek için geri bildirimlerinizi dinlemeye odaklanacağız.

Topluluğumuzdan gelen geri bildirimler, Uzmanlar ile ilgili çalışmalarımızda etkili oldu ve siz onların Derslik sistemine geri dönmelerini istiyorsunuz; bu yüzden, gelecek için yeni Battlefield deneyimlerimiz için öğrenme ve bilgilendirme işlevi gördükçe onları dinlemeye devam edeceğiz.

Battlefield 2042, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için mevcut; Kısa sürede Game Pass Ultimate ve EA Play‘de kullanıma sunuldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.