Bir Oturuşta Soluksuz Okuyacağınız Reenkarne Manga Önerileri

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Bir Oturuşta Soluksuz Okuyacağınız Reenkarne Manga Önerileri ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Bir Oturuşta Soluksuz Okuyacağınız Reenkarne Manga Önerileri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Reenkarne manga önerileri ile karşınızdayız. Bu konsept hepimiz için oldukça ilgi çekici ve inanırım ki pek oldukca fanatik bu temayı çoktan duymuş olsa da, asla bilmeyenler için de mükemmel tavsiyeler hazırladık.

Reenkarnasyon mangaları önermeden ilkin nedir bu kavram, açıklayalım. Reenkarnasyon, bir insanoğlunun öldükten sonrasında yaşamının devam etmesi ve yeni bir hayata tekrardan doğması diyebiliriz. Geçmiş yaşamınızda yapmadığınız şeyleri tamamlamak için değişik bir dünyada tekrardan başlama şansı. İlginizi çektiyse, reenkarnasyon mangaları okumanız için mükemmel bir sıralama yaptık.

Reenkarne Manga Önerileri

  • Isekai Tensei Soudouki
  • Parallel World Pharmacy
  • The Beginning After the End
  • Shiro no Koukoku Monogatari
  • That Time I Got Reincarnated as a Slime
  • Re: Monster
  • Who Made Me a Princess
  • Mushoku Tensei – Isekai Ittara Honki Dasu

1- Isekai Tensei Soudouki

Reenkarne Manga Önerileri

Yeni bir dünyada yeni bir kimlikle ve ek olarak asil bir ailenin oğlunun vücudunda reenkarne olduktan sonrasında, geçmişte en fena yaşamı yaşadıktan sonrasında bu sefer işlerin kolaylaştığını biliyoruz, bunlar tanrının bir lütfuydu.

Etraftaki en varlıklı asil aile olmasalar da, minik bir evladı muntazam bir halde yetiştirmek ve ona uygun bir eğitim vermek için kafi şeyleri vardı. Bu ailenin macerasına şahit olabileceğiniz Isekai Tensei Soudouki sizleri hikayesi ile şaşırtacak.

2- Parallel World Pharmacy

Reenkarne Manga Önerileri

Tedavisi olmayan bir hastalıktan kız kardeşini kaybettikten sonrasında, yaşamını yeni bir ilaç buluş etmeye adamaya karar verdi ve bu ilaç üstünde çalışmaya adadı, fazla çalışmaktan öldü ve bu da 31 yaşlarında vefatıyla sonuçlandı. Ölümünden sonrasında vücutta reenkarne oldu.

Sonrasında ise, 10 yaşındaki minik bir çocuğun ve saygı duyulan De Médicis ailesinin bir evladı olan Falma olarak bir ortaçağ hayatına reenkarne bulunduğunu keşfetti. Bu yapım, reenkarnasyon mangaları arasındaki en garip hikayelerden birisine haiz ve bir başyapıt olmaya yakın değil sadece okurken sizi fazlasıyla eğlendirecek. Tam da bu yüzden reenkarne manga önerileri listemizde almasak olmazdı.

3- The Beginning After the End

Reenkarne Manga Önerileri

Çevrenizde ‘reenkarnasyon mangaları oku‘ diyen arkadaşlarınız var ise, The Beginning After the End’i kesinlikle duymuşsunuzdur. King Grey her şeye haiz, güç, prestij ve zenginlik hepsi onda fakat yapayalnız.

Büyü ve canavarlarla dolu bir dünyada reenkarne olduktan sonrasında, hayatında bir şeyler yapmak için bir talih daha elde etti sadece işleri daha garip hale getirmek için yeni hayatında ve yeni dünyasında bir şeyler yapması gerekiyordu. Bu mangayı, bilhassa aksiyon ve eğlenceyi bir arada isteyenler için reenkarne manga önerileri listemize dahil ettik.

4- Shiro no Koukoku Monogatari

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarnasyon mangaları öykü size devamlı mutlu bir öykü sunmaz fakat devamlı mutsuz sonlar da görmeyiz. Bu animede olduğu benzer biçimde, hikayedeki ana karakter ve kahraman, genç bir asil tarafınca kurtarılan bir insanın vücudunda reenkarne oluyor.

Geçmişinde, yeni hayatında birçok şeyden kaçınsa da en sevilmiş olduğu bayanları bile her şeyini yitirmiş ve bununla birlikte krallığı kurtarmanın, zamanı değiştirmenin yoluna atılıyor. Ayrıca, reenkarne manga önerileri sizin için kafi değilse, Elden Ring mangasına da bir göz atabilirsiniz.

5- That Time I Got Reincarnated as a Slime

Reenkarne Manga Önerileri

Mikami orta yaşlı bir adam. Yaşamı hiçbir süre tam olarak düşündüğü benzer biçimde gitmedi. Asla kız arkadaşı olmadı ve sonu olmayan bir işte sıkışıp kaldı. Sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesiyle yaşamı ağlatısal bir halde sonlandı.

Uyandıktan sonrasında kendini fantastik bir RPG oyununa benzeyen bir dünyanın merkezinde buldu. Ne yazık ki, kuvvetli bir büyücü yada yürekli bir şövalye olarak reenkarne değil, bunun yerine bir ‘slime olarak’ reenkarne oldu. Bir slime kahraman olabilir mi? Yoksa yeni yaşamı da son yaşamı kadar hayal kırıklığı olmaya mı mahkum?

6- Re: Monster

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarne manga önerileri listemizin sıradaki adı Re: Monster’da kahraman bir goblin olarak reenkarne oluyor. Her neyse ki bayağı bir goblin olarak reenkarne olmadı, diğerlerinde olmayan bazı hususi güçleri var ve bu ona oldukca destek oluyor.

Kahramanımız yol süresince mühim dost edinmeyi başarıyor, bu da bir halde onu bazı maceraların ortasına sokuyor. Manga önerileri isteyen arkadaşlarıma kuşkusuz tavsiye ettiğim, garip bir reenkarne hikayesi.

7- Who Made Me a Princess

Reenkarne Manga Önerileri

Reenkarne manga önerileri listemizin en başarıya ulaşmış isimlerinden olan Who Made Me a Princess’in ana karakteri Athanasia, biyolojik babası Claude de Alger Obelia tarafınca öldürülen güzeller güzeli bir genç hanım. Claude de Alger Obelia, soğuk kalpli bir imparator.

Bu yüzden Athanasia, kendi başına hayatta kalabilmek için sükunet içinde yaşamak benzer biçimde bir A Planı yada bir halde saraydan kaçabilmek için kafi parayı toplamak için B planı benzer biçimde birçok plan yapmış oldu. Son seçeneği olan bir plan ise tatlı dille babasının gözüne girmek. Peki bu plan iyi mi ilerledi? Reenkarnasyon mangaları okuyanlar azca oldukca tahmin etti bile.

8- Mushoku Tensei – Isekai Ittara Honki Dasu

Reenkarne Manga Önerileri

Evet, reenkarne manga önerileri listemizin yıldızı ve son önerisi olan Mushoku Tensei‘ye geldik. Biliyorum, tekrardan doğduktan sonrasında mutlu olma şansı yakalayan biri var ise, yaşamdan asla olmadığı kadar zevk almak için tüm çabamızı gösterebiliriz. Bu dizide karakterimiz de bir kamyon şoförü tarafınca pervasızca öldürüldükten sonrasında reenkarne oldu sadece kendisi de zorbalığa uğrayıp en fena yaşamı yaşayarak hayatından vazgeçti.

Genç yaşlarında kuvvetli sihir kullanma kabiliyeti ile meşhur maceracıların bebek oğlu olarak tekrardan dünyaya geldi. Geçmiş yaşamında, ebeveyninden asla sevgi görmedi sadece tekrardan doğduktan sonrasında bol miktarda sevgi gören birisine dönüştü. Şimdi şefkatli anne babaları ve mutlu olma şansı var; Peki yeni yaşamı evvelkinden daha iyi olacak mı?

Reenkarnasyon mangaları önerilerimizi beğendiniz mi? Sizin bizlere öneriniz var mı? Düşüncelerinizi ve en sevdiğiniz reenkarne manga önerilerini yorumlar kısmına bekliyoruz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.