Birçok Ubisoft Oyunu Steam’e Geliyor!

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Birçok Ubisoft Oyunu Steam’e Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Birçok Ubisoft Oyunu Steam’e Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed: Valhalla’yı Steam’e getiren Ubisoft, oyunun satış sayılarından memnun olacak ki tüm oyunlarını yavaş yavaş Steam’e getirmeye başladı. Fransız oyun devi, yakında kataloğundaki iki oyunu daha Valve platformunda kullanıma sunacak.

Steam’de Tom Clancy’s The Division 2 ve Scott Pilgrim vs The World: The Game – Complete Edition için mağaza sayfaları açıldı. The Division 2, orijinal sürümden neredeyse dört yıl sonrasında, 12 Ocak 2023’te platformda piyasaya sürülecek. Ayrıca, Bryan Lee O’Malley’in çizgi romanlarının yenilenmiş oyun uyarlaması ise 5 Ocak 2023’te satışa sunulacak.

Ubisoft Oyunları Steam’de Daha Pahalı

Ubisoft, bu oyunların Steam’de planlı olarak piyasaya sürülmesini o şekilde açık açık duyurmadı. Ek olarak asla kimsenin, yeni bir cihazda yada hatta yayıncının platformunda değil, birkaç senelik oyunları “yayınlanması” için büyük bir duyuru beklemesi pek ihtimaller içinde değil. Ne de olsa, her iki oyun da en başından beri Epic Games Store’dan satın alınabiliyordu.

Bununla beraber, oyunlarını yalnızca Steam’den satın alanlar için güzel haber diyebiliriz sadece oyunların fiyatı Steam’de hakkaten pahalı. İnadından geri adım atarak Steam’e dönen şirket, kendi platformunda ve Epic Games Store’da 289 TL’den sattığı oyunları, Valve’ın platformuna 699 TL şeklinde şok edici bir fiyattan geri getirdi.

The Division 2’nin Steam’i hedef platform olarak atlayan ilk Ubisoft oyunlarından biri bulunduğunu da hatırlatalım. Bundan dolayı, bu oyunun Valve’ın mağazasına geri dönmesi bilhassa mühim sadece dediğimiz şeklinde, Türkiye özelinde oyunların Steam tutarları hem Epic Games Store’dan hem de uPlay’den daha pahalı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.