Black Desert ve Black Desert Mobile’a İki Büyük Ödül

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Black Desert ve Black Desert Mobile’a İki Büyük Ödül ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Black Desert ve Black Desert Mobile’a İki Büyük Ödül ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Cenup Kore merkezli video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Pearl Abyss, sevilen oyunları Black Desert ve Black Desert Mobile‘ın MMORPG.com “2022 Oyuncunun Seçimi Ödüllerinde” sırasıyla “En İyi İyileştirilmiş MMO” ve “En İyi Mobile MMO” ödüllerini kazandığını duyurdu. Şimal ABD’daki en büyük MMO merkezli medya kuruluşlarından kabul edilen internet sayfası, çeşitli kategorilerdeki en iyi oyunları belirlemek için her yıl bir oyuncu anketi düzenliyor.

Bu yıl düzenlenen ankette, küresel oyun geliştiricisi Pearl Abyss’in Black Desert evrenine dayanan iki yapımı ödüle layık görüldü. Black Desert, 2022 süresince yeni ikiz derslik Woosa ve ejderha sınıfı Drakania benzer biçimde devamlı olarak yapmış olduğu içerik güncellemeleriyle oyuncuların heyecanını taze tutmayı başardı. Sevilen MMORPG’nin ilk ikiz sınıfı Woosa & Maegu ve yeni bölgesi Sabah Işığı Diyarı, Black Desert topluluğu tarafınca beğeniyle karşılandı.

Black Desert Online Rakiplerini Geride Bıraktı

Ek olarak Pearl Abyss, Black Desert’ın bu yılki güncellemelerine ek olarak “Abyss One: Magnus” ve partili iş birliği zindanının üçüncü zindanı olan “Atoraxxion: Yolunakea”yı da yayınladı. İçerik, birçok yeni ve geri dönen maceracıyı oyuna kazandırdı. Bu yılki ödülle beraber Black Desert “En İyileştirilmiş MMO” ödülünü üçüncü kez kazanmış oldu. Black Desert, çeşitli yeni sınıflar ve ilk partili oynanış zindanı Atoraxxion benzer biçimde içerik güncellemeleri ile öne çıktı. Ek olarak “Solare Arenası” da PvP içeriklerden hoşlanan maceracılar içinde popüler hale geldi.

Kısa sürede Pearl Abyss, Black Desert’ın Los Angeles’taki ilk denizaşırı “Calpheon Şöleni”ni 200 maceracıyı çağrı ederek başarıyla tamamladı. Kore’den esin alan yeni ikiz sınıfları ve yeni bölgenin tanıtılmış olduğu etkinlikte bahsi geçen yeni içerikler büyük ilgi görmüş oldu. MMORPG.com, “Etkinlik büyük bir patlama yarattı. Pearl Abyss, oyuncularını ne kadar önemsediklerini gösteren görkemli bir etkinlik düzenledi” dedi.

En İyi Mobil MMO Ödülü Üçüncü Kez Black Desert Mobile’ın

black desert ödül

Kategorisinde Genshin Impact ve Runescape benzer biçimde öteki mobil oyunlarla yarışan Black Desert Mobile’a da “En İyi Mobil MMO” ödülü verildi. Black Desert Mobile bu kategoriye Kamasylvia bölgesindeki “Navarn Bozkırı” benzer biçimde coşku verici güncellemeleri ve Yacha, Drakania, Solaris ve Buccaneer dahil oldukça sayıda sınıfı tanıttığı için aday yayınlandı.

Baş Yapımcı Jaehee Kim, “Black Desert ekibi olarak devamlı belirli bir sınır belirlemeden ilerlemeyi düşünüyoruz” dedi ve ekledi “Yeni deneyimler sağlamak için Maceracılar ile yazışma kurmaya devam edeceğiz”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.