BlizzCon 2023’te Geri Dönüyor!

0 5

Bugünki makalemizde sizlere BlizzCon 2023’te Geri Dönüyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda BlizzCon 2023’te Geri Dönüyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

BlizzCon 2023‘ün geri döneceği resmi olarak doğrulandı. Uzun bir aradan sonrasında Blizzard Entertainment, BlizzCon’un geri döndüğünü onayladı. Bu etkinlik, dünyanın her yerinden Blizzard fanatiklerinin World of Warcraft, Starcraft, Diablo ve Overwatch benzer biçimde oyunlar için bağlantı kurmasına, dostlar edinmesine ve tutkularını paylaşmalarına olanak sağlamış oldu.

BlizzCon 2021’de çevrimiçi bir etkinlik düzenlerken, katılımcılarının aşina olduğu senelik kongreden oldukça daha ufak bir vakaydı. Son geleneksel BlizzCon, Diablo 4 ve Overwatch 2’nin coşku verici bir halde duyurulduğu 2019 gerçekleşti ve Starcraft 2 için son Dünya Şampiyonası, büyük şampiyon Park “Dark” Ryung-woo’nun ev sahipliğinde yapılmış oldu.

BlizzCon 2023 Devasa Bir Etkinlik Olacak

Bu senenin başlarında, Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra, Los Angeles Times’a verdiği bir röportajda ekibin BlizzCon 2023’ün dönüşü için hazırlandığını ve April McKee’de BlizzCon departmanı için yeni bir önder işe aldığını deklare etti. Ybarra, o sırada BlizzCon’un 2023’te geri döneceğini doğrulamamış olsa da, McKee nihayet firmanın 21 Aralık’ta gösterilen resmi yıl sonu güncellemesi esnasında sessizliğini bozdu.

BlizzCon nihayet devasa etkinlik ile geri dönecek ve oyuncular 2023’ün başlangıcında etkinliğin kati tarihini, formatını ve daha fazlasını öğrenebilecek. Kongrenin olmamasında COVID-19 salgını rol oynasa da, Blizzard Entertainment 2022’deki BlizzCon’u cinsel rahatsızlık davaları ve ardı ardına gelen skandallar sebebiyle iptal etti.

Mika Ybarra, fena niyetli işyeri kültürünü düzeltmek için Jessica Martinez’i Başkan Yardımcısı ve Kültür Başkanı olarak işe aldı. Etkinliğin uzun vadeli neticelerini söylemek için hemen hemen oldukça erken olsa da Ybarra, yıl sonu güncellemesinde fanatiklerine Blizzard’ın emeğinin meyvelerini 2023’te (ve ümit ederim uzun seneler süresince) görmeyi beklemeleri mevzusunda güvence verdi.

World of Warcraft 2023 yol haritasının açıklanması ve Diablo 4‘ün 6 Haziran çıkış tarihinin kesinleşmesi ile bir sonraki BlizzCon’un odak noktasının nasıl sonuçlanacağını merak etmeden duramıyoruz. Blizzard Entertainment’ın fanatiklerinin itimatını tekrardan kazanması vakit alacak olsa da, firmanın geleceği için heyecanlıyız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.