Blue Protocol Batı Sürümü Onaylandı!

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Blue Protocol Batı Sürümü Onaylandı! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Blue Protocol Batı Sürümü Onaylandı! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bandai Namco, Amazon Games ile yeni kurulan ortaklık yardımıyla anime MMORPG oyunu Blue Protocol‘ün 2023 senesinde Batı sürümüne kavuşacağını onayladı. Genshin Impact benzeri MMO, pandemi kaynaklı mühim bir erteleme yaşamadan ilkin 2021 senesinde çıkış yapacaktı sadece Asya sürümü de 2023’e sarktı.

Anime sanatı seçimi, oynaması parasız iş modeli ve aksiyon RPG mekanikleri ile Blue Protocol, HoYoverse’nin hit gacha oyunu Genshin Impact ile uzun süredir karşılaştırıldı sadece iki oyun arasındaki tek benzerlik grafikler diyebiliriz şu sebeple bu yapım aslen dokunmatik ekranda oynanamayacak kadar karmaşık ve bu yüzden mobil cihazlarda yayınlanmayacak tam teşekküllü bir MMO oyunu.

Blue Protocol Ne Süre Çıkacak?

Bandai Namco’nun bugüne dek paylaşmış olduğu promosyon malzemelerine nazaran bu yapım, Sega’nın popüler MMORPG oyunu Phantasy Yıldız Online 2’ye oldukca daha yakın bir oyun.

Bandai Namco ve Amazon Games, 2023’ün ikinci yarısında Blue Protocol’ü Batı’ya getirmek için bir yayıncılık anlaşması imzaladı. Geliştiricilerin kısa sürede oyunun piyasaya çıkacağını söylediği şeklinde, Japonya sürümü daha erken yayınlanacak.

Oynaması parasız ARPG, Bandai Namco’nun daha ilkin “derin karakter özelleştirmesinden sürükleyici oldukca oyunculu deneyime kadar her şeyi vaat etmiş olduğu Regnas’ın açık dünyasında geçecek. Oyun ilk çıktığında beş karakter sınıfına haiz olacak, bunlara katanasız Phantasy Yıldız Online 2’deki Bravers’ı birazcık anımsatan paladin benzeri Blade Wardens ve Keen Striders dahil olacak.

16 Ocak 2023‘te sonlanmış hafta sonu için bir canlı sunucu testi planlandı ve geliştiriciler, yalnızca PC’ye hususi bu tecrübe etme sürümünü 50.000 oyuncuyla sınırlamayı planladıklarını belirtti. Uygar canlı hizmet oyunlarını geliştirmenin ve sürdürmenin karmaşık doğası sebebiyle, bunun oyunun çıkışından ilkin meydana getirilen tek canlı sunucu testi olmayacağı oldukca açık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.