Burning Shores Ek Paketi Sızdırıldı

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Burning Shores Ek Paketi Sızdırıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Burning Shores Ek Paketi Sızdırıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Senenin başlarında piyasaya sürülen Horizon Forbidden West‘in genişletme paketi ‘Burning Shores‘ sızdırıldı. Sony, hususi oyunları için lansman sonrası model benimsemediği ve birinci taraf oyunlarının yalnızca bir kısmı piyasaya sürüldükten sonrasında genişletme paketleri almış olduğu için bu haber şaşırtıcı oldu.

Önde gelen sızıntı kaynaklarından olan The Snitch kısa süre ilkin Twitter‘da, San Francisco ve Los Angeles’ı içinde benzer biçimde görünen bir haritada bulunan oyun içinden bir eşyanın maketini gösteren bir duyurunun şifreli bir tanıtımını yayınladı. Horizon evrenindeki yazışma cihazları olan ‘Focus’u haritanın üstünde görüyoruz.

Horizon Forbidden West: Burning Shores Neler Sunacak?

Insider Gaming’deki gazeteci Tom Henderson’a gore bu görsel, Burning Shores adlı bir Horizon Forbidden West genişlemesi için bir tanıtım olacak. Genişlemenin, yukarıda bahsedilen bölgede, temel oyunun geçmiş olduğu bölgenin daha güneyinde yer almış olduğu bildirildi. Evrende, bölge Burning Shores olarak biliniyor ve karakterler tarafınca birkaç kez bahsediliyor.

Henderson’a gore Horizon Forbidden West: Burning Shores “yakında” duyurulacak sadece bunun tam olarak ne vakit olacağı hemen hemen belli değil sadece gerçi Guerrilla ve Sony’nin bu hafta içinde yapılacak olan The Game Awards 2022’de sahne alması olası. Burning Shores’un Nisan 2023’te çıkacağı da iddia edildi.

Geçtiğimiz birkaç ayda, Guerrilla’nın açık dünya aksiyon RPG’sinin hakkaten de yakın gelecekte lansman sonrası içerik alabileceğine dair birkaç gösterge aldık. VSC Derecelendirme Kurulu tarafınca bu senenin başlarında gösterilen bir yaş derecelendirme kılavuzu videosu, Horizon oyunlarında Sylens’i oynayan erkek oyuncu Lance Reddick tarafınca sızdırıldı sadece gönderi derhal kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.