Call of Duty Modern Warfare 2 Kasa Şifreleri

0 3

Bugünki makalemizde sizlere Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Kasa Şifreleri ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Kasa Şifreleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geride bıraktığımız 2022 yılının en iddialı oyunlarından kabul edilen Call of Duty Çağdaş Warfare 2, çıkışından bu yana milyonlarca insan tarafınca oynandı. İkonik serideki en benzersiz öykü deneyimini sunan oyunda, karşınıza çıkan zorlukları aşmak için zekice kararlar vermeniz gerekiyor. Çağdaş Warfare 2 konusunda Las Almas, Amsterdam ve Chicago, benzer biçimde dünyanın değişik bölgelerine gezi ediyorsunuz.

Bu bölgelerde gireceğiniz şiddetli çatışmalar esnasında çoğu zaman işinize yarar öğeler içeren kasalarla karşılaşıyorsunuz. Fakat bu kasalara erişmek pek kolay değil. Zira kilitlerini açmak için belirli kodların girmeniz gerekiyor. Eğer Call of Duty Çağdaş Warfare 2’deki tüm kasa şifrelerinin ne işe yaradığını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz! Sizi kasa şifrelerini arama derdinden kurtarmak için tüm kodları aşağıda listeledik.

Call of Duty Çağdaş Warfare 2 Kasa Şifreleri

Şu an itibarıyla Call of Duty Çağdaş Warfare 2’de erişilebilir üç kasa var. İşte şifreleri ve içinde ne oldukları:

El Sin Nombre

El Sin Nombre Kasası, oyunda karşılaşabileceğiniz ilk kasadır. Diego’nun odasında bulunabilir ve kasayı açma kodu 02-02-19‘dur. Kasadan alacağınız ödüller, Plate Carrier zırhı ve susturuculu Lockwood 300 av tüfeğidir.

Coffee Shop (Alone Görevi)

call of duty modern warfare 2 hikayesi

Alone görevinin ilk başlarında bu kasayla karşılaşacaksınız. Kafede bulunur ve kasayı açma kodu 10-10-80‘dir. Açıldıktan sonrasında, bir bıçak ve susturuculu bir .50 GS tabanca bulacaksınız.

The Workshop (Alone Görevi)

modern warfare 2 hikayesi

Alone görevi esnasında bulacağınız başka bir kasa daha var. Fakat ötekinin aksine bunu daha geç görüyorsunuz. İçinde bir bıçak ve arbaletin olduğu kasayı 37-60-80 şifresiyle açabilirsiniz.

Şu anda öykü kısmında mevcut olan tüm Çağdaş Warfare 2 kasa şifreleri bu şekilde. Activision tarafınca gösterilen oyunu Steam, PlayStation Store ve Xbox Store üstünden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.