Callisto Protocol’un Sorunlarını Çözen Güncelleme Yayınlandı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Callisto Protocol’un Sorunlarını Çözen Güncelleme Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Callisto Protocol’un Sorunlarını Çözen Güncelleme Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Callisto Protocol PC sürümünde takılmalarla mı karşılaşıyorsunuz? Geliştirici Striking Distance Studios, korku oyununda yaşanmış olan takılmaları düzeltmeyi amaçlayan bir güncellemesi yayınladı. Bilgisayarınızda RTX 3080 şeklinde bir canavar olsa bile donma, takılma ve FPS düşüşü şeklinde problemler yaşatan oyunun optimizasyonu çokça eleştirildi.

Resmi Callisto Protocol hesabından bir gönderide açıklamış olduğu şeklinde, “Gölgelendirici derlemesi sebebiyle oyundaki takılma sorunlarını iyileştirmek için artık bir PC güncellemesi yayınladık.” ifadeleri kullanıldı. Bu en yeni güncellemeyi edinmek için Steam’de yada Epic Games mağazasında güncellemeleri denetim ettiğinizden güvenilir olun.

Callisto Protocol’ün İnceleme Notları Terfi etti

Ekip, “Güncellemeden sonrasında, uygulamayı ilk başlattığınızda oyun menüsünde geçici takılmalar görebilirsiniz. Gelecek günlerde daha çok optimizasyon üstünde çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı. Umuyoruz ki performans sorunları mümkün olan en kısa sürede çözülebilir ve böylece insanoğlu uzay oyununun dehşetini amaçlandığı şeklinde yaşayabilirler.

Ayrıca, oyun şu anda Steam‘de yüzde 44’lük pozitif yönde eleştirilerin “karışık” derecesinde içeriyor. Bu, başlangıçtaki “çoğunlukla negatif” araştırma notlarına kıyasla birazcık daha yüksek, bu da bazı kullananların bu güncellemeden sonrasında notlarını düzenlediğini ve oyundan daha memnun hale geldiğini bizlere gösteriyor.

Eğer oyunu oynamak istiyorsanız ve hala sorunlarla karşılaşıyorsanız, birçok oyuncu hareket bulanıklığını dönem dışı bırakmanın takılma sorunlarını azaltmaya destek olabileceğini öne sürüyor. Bu yöntemi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca, The Callisto Protocol’un üst düzey sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunu en yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız, gereksinimlere göz atmayı ihmal etmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.