Children Of The Light’ta Konser Verecek!

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Children Of The Light’ta Konser Verecek! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Children Of The Light’ta Konser Verecek! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

The Game Awards 2022 ardından harika bir konser verilecek. Runaway ve Cure For Me gibi şarkılarıyla tanınan Norveçli şarkıcı Aurora, bu Aralık ayında Sky: Children Of The Light’ta sanal bir konser verecek. Etkinlik, şarkıcıyla Ekim ayında başlayan iki aylık bir işbirliği olan Sky’s Season of Aurora’nın bir parçası olarak yapılacak.

Sezonun temalarına uygun olarak konser, geliştiricilerin oyuncuların Aurora, müziği ve diğer oyuncularla bağlantı kurmasını istemesiyle “benzersiz bir müzikal yolculuk” olarak tanımlandı. Thatgamecompany’nin “benzersiz” etkileşim sözü vermesiyle, katılımcılar da konserde rol alacak.

The Game Awards Sonrasında Aurora Konserini Kaçırmayın

Tam 45 dakikalık konserde yer alacak şarkılar arasında “Exhale, Inhale”, “Runaway”, “All is Soft”, “Warrior”, “The Seed” ve daha fazlası yer alacak. Konser, 8 Aralık’ta yapılacak ve The Game Awards 2022 sona erdikten sonra başlayacak ve endüstri ödülleri şovu için benzersiz bir yayın sonrası parti olacak.

Hayranlar ayrıca, yeni karakterler, benzersiz ifadeler ve enstrümanlar ve diğer etkileşimli deneyimler dahil olmak üzere bir dizi gösteri öncesi ilgi çekici yerin sunulduğu oyun içi mekana erken gelmeleri için teşvik edilecek.

İlk randevuya gelemeyecek olan hayranlar için deneyim, Sky’s Season of Aurora’nın geri kalanında, 8 Aralık gece yarısından 2 Ocak’ta sezonun sona ermesine kadar her dört saatte bir yeniden oynanacak.

Sky: Children of the Light iOS, Android ve Nintendo Switch’te ücretsiz oynanabilir durumda ve bu Aralık’ta PlayStation lansmanı yapılacak.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.