Cities Skylines: Financial Districts DLC Duyuruldu

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Cities Skylines: Financial Districts DLC Duyuruldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Cities Skylines: Financial Districts DLC Duyuruldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Kent kurma oyunları söz mevzusu olduğunda, Cities Skylines şuan oyuncuların favorisi. Oyunun ek paket politikası eleştirilse de, her DLC ile oyunun başka bir boyuta taşındığı da bir gerçek. Bu yüzden, “Financial Districts” adlı yeni bir DLC paketinin artık Steam’de ve tüm platformlarda oyun için mevcut bulunduğunu duymaktan memnun olacaksınız.

On tane oldukca değişik mini DLC ekleyen Cities Skylines genişletme serisinin bir parçası olan Financial Districts, tam olarak düşündüğünüz şeyi oyuna dahil edecek, para kazanmanın yeni yolları. Şehrinizin vatandaşları için ölüm bakımı, sıhhat hizmetleri, petrol, cevher, çiftçilik, jenerik sanayi ve lojistik benzer biçimde oldukca sayıda yatırım yapabileceksiniz. Bunların tümü oyunun yeni hisse senedi alım satım uygulamasında izlenebilecek.

Cities Skylines: Financial Districts Yenilikleri

Yeni ek paket ek olarak borsa ve bankalar benzer biçimde bir takım yeni bina da ekleyecek. Borsalar, bölgedeki ofis binaları için ve borsanın kendisi için bir vergi geliri bonusu açarken, bankalar bölgedeki kabahat oranını azaltan yeni nakliye araçlarıyla ticari bölge binalarından para toplayacak.

Cities Skylines: Financial Districts’de ‘Big Town‘ kilometre taşına ulaştığınızda, “yeni bir görsel yoldam içeren ve temel ofis bölgelerinden daha yüksek vergiler üreten sadece mutluluğu azaltan” finans bölgesi uzmanlığına da gidebilirsiniz. Yakınlarda bir borsa var ise, bu özelliğin getirileri de yükselecek.

Steam‘deki DLC’ye göz atarsanız, ücretli genişletmenin yanı sıra malum bazı sorunları kabul ederken oldukça uzun bir değişim ve iyileştirme sıralaması ekleyen parasız bir yama da mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.