Company Of Heroes 3 Yeni Nesil Konsollara Gelebilir

0 17

Bugünki makalemizde sizlere Company Of Heroes 3 Yeni Nesil Konsollara Gelebilir ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Company Of Heroes 3 Yeni Nesil Konsollara Gelebilir ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Şu ana kadar yalnızca PC sürümü için onaylanan Company of Heroes 3, PlayStation ve Xbox’a gelebilir. Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi, Company of Heroes 3’ü hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X|S için derecelendirdi. Bu yüzden oyun eğer konsollara çıkış yaparsa, eski konsollara gelmeyeceği kesin. Oyun gerçekten de PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’e gelirse, serinin konsollara ilk kez çıkışı yaşanacak.

2006’da çıkış yapan Company of Heroes ve 2013’te çıkan Company of Heroes 2 herhangi bir konsola çıkış yapmadı. Seri, başlangıcından bu yana öncelikle PC’de yayınlandı. İlk Company of Heroes, 2020’de iOS, iPad ve Android’de çıkış yapmıştı. Ancak görünen o ki oyun, oyuncular tarafından oldukça sevildi.

Company Of Heroes 3, 2023’te Çıkış Yapacak

Company of Heroes 3’ün normalde 17 Kasım 2022’de çıkış yapacaktı. Geliştiriciler kesin olarak bir 2022 çıkışı öngörüyordu. Ancak maalesef oyunun çıkış tarihi 23 Şubat 2023‘e ertelendi. Gerçekleşen bu erteleme muhtemelen konsol çıkışı için yapılacak hazırlıklar nedeniyle yapıldı. Geliştirici 23 Şubat 2023’te oyunu PC ve konsollarda aynı anda yayınlayabilir. Ayrıca oyun dört grup ve iki tek oyunculu seçenek ile gelecek.

Relic Entertainment genel müdürü Justin Dowdeswell oyunun ertelenmesiyle ilgili ‘‘Marka tarihimizdeki en büyük ve en sürükleyici oyunu sunmak istiyoruz. Bu yüzden oyuncularımızın lansmanda harika bir deneyim yaşamasını sağlamak için oyun üzerinde biraz daha çalışmamız gerekiyor.” dedi.

Oyunun Türkiye fiyatı 799 TL olarak belirlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.