Crash Bandicoot Wumpa League’den İlk Detaylar Geldi

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Crash Bandicoot Wumpa League’den İlk Detaylar Geldi ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Crash Bandicoot Wumpa League’den İlk Detaylar Geldi ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Crash Bandicoot Wumpa League‘in ilk oynanış detayları, oyunun gelişiminin ilk aşamalarındaki bazı beta görüntülerinin yanı sıra, oyunun geliştirilme sürecini yakından takip eden oyun uzmanı Liam Robertson tarafından açıklandı.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time‘ın yayınlanmasının ardından, kırmızı ve turuncu çizgilerle çevrelenmiş bir Wumpa meyvesinin yer aldığı bir logo kullanarak sosyal medyada seri için yeni bir projenin tanıtımı yapılmaya başlandı. Bununla birlikte geliştirici ekip, Call of Duty gelişim sürecine kaydırıldığı için bu projenin iptal edildiğini varsayıyorduk ancak durum anlaşılan böyle olmayacak.

Crash Bandicoot Wumpa League Çok Oyunculu Olacak

Wumpa League ilk kez tanıtıldığında ilk rapor verenlerden biri olan oyun uzmanı Liam Robertson, oyunun gerçekte ne olduğuna dair ilk ayrıntıları vermenin yanı sıra bazı erken geliştirme görüntülerini gösteren bir video yayınladı. Robertson, bilgilerin ve görüntülerin çoğunun oyunun 2020’den önceki gelişimine ait olduğunu, bu nedenle oyunun şu anki temsil etmediğini belirtti.

Robertson’a göre Wumpa League, en çok Wumpa meyvesi için yarışan iki Crash karakteri takımının bulunduğu “takım tabanlı, rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu bir oyun” olacak. Robertson tarafından paylaşılan bir konsept sanat eseri, bir kaide üzerinde altın bir Wumpa’ya doğru koşan, bazıları bu oyun için özel olarak yaratılmış bir grup Crash karakterini sergiledi.

İlk geliştirme sırasında Wumpa League, daha açık ortamlar ve karakterler için ayarlanmış olmasına rağmen Crash Bandicoot 4 motoru üzerinde çalışıyordu. Robertson ayrıca, Roblox’tan fırlamış gibi görünse de, çok oyunculu bir maçın oynandığını gösteren, oyunun gelişiminin ilk aşamalarından bazı özel görüntüleri de paylaştı.

Video, Dingodile’in bir arenada koşarak ekibine geri getirmek için Wumpa Meyveleri topladığını gösteriyor. Oyun, muhtemelen platform oluşturmaya da odaklanacak. Her karakterin seviyelerde süzülmek için kullanabilecekleri bir paraşütü olacağı da bildirildii, bu da geçen ay kazanılabilecek ayrıntılı benzersiz planörlere ilişkin bir sızıntıyla eşleşen önemli bir bilgi.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.