Crossfire Legion’ın Tam Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Crossfire Legion’ın Tam Sürüm Çıkış Zamanı Belli Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Crossfire Legion’ın Tam Sürüm Çıkış Zamanı Belli Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Smilegate’in meşhur FPS serisine dayanan gerçek zamanlı strateji oyunu Crossfire Legion, 8 Aralık’ta tam sürüm olarak Steam‘de yayınlanacak. Ek olarak, 8-11 Aralık arası parasız yedi gün sonu düzenlenecek ve böylece hepimiz tam sürümün neler sunduğunu ücretsiz bir şekilde görebilecek. Lansmana hususi fragman ile yeni özellikleri önden görebilirsiniz.

CrossFire Legion‘da fiil yukarıdan aşağıya doğru gösteriliyor. Oyun, üsler inşa etmeye, tahkimatlar ve üretim binaları inşa etmeye ve ek olarak büyük ordular kurmaya ve dinamik savaşlar halletmeye odaklanıyor. Muharebeye tanklar, makineler ve savaşçıların yanı sıra fütüristik silahlar ve jetpack benzer biçimde aletlerle donatılmış askerler gönderebiliyoruz.

Crossfire Legion Tam Sürüm Özellikleri

Öykü bölümünün dördüncü kısmı oyuna eklenecek, Operation Northside isminde bir bölüm ve eşli oynanış mekanikleri de oyundaki yerini alacak. Yeni bir Payload haritası olan Tongren Facility’te de oynayabileceksiniz. Her grup dört yeni birim alırken, Warden (Global Risk), Cipher (New Horizon) ve Stalker (Black List) isminde üç komutan da artık kullanılabilir olacak.

Crossfire Legion tam sürümü, PvP ve PvE’deki çeşitli modlarda 66 birim, 9 komutan ve 12 haritaya haiz olacak. Kampanya 15 vazife sağlarken iki Arcade modu, Brawl ve Battle Lines da mevcut olacak. Bu da yetmezmiş benzer biçimde, Steam Imalathane desteğine haiz bir harita oluşturucu da oyuna eklenecek. Gelecek hafta daha çok detay için bizi takip etmeye devam edin!YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.