David Harbour Twitch’te WoW Dragonflight Oynayacak

0 11

Bugünki makalemizde sizlere David Harbour Twitch’te WoW Dragonflight Oynayacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda David Harbour Twitch’te WoW Dragonflight Oynayacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

David Harbour, World of Warcraft topluluğundan meşhur yüzlerin de katılmış olduğu World of Wacraft: Dragonflight güncellemesini yarın Twitch’te canlı yayınlayacak. Bu data, Twitter‘da oyunun resmi hesabında paylaşıldı.

Netflix’in eleştirmenlerce beğenilen Stranger Things’indeki Jim Hopper rolüyle tanınan oyuncu, görünüşe bakılırsa Blizzard’ın popüler MMORPG oyununun istekli bir hayranı ve geçmişte World of Warcraft’ı o denli yoğun oynamıştı ki, oyunculuk kariyerini neredeyse dikkatsizlik etmesine niçin olmuştu.

David Harbour Tam Bir World of Warcraft Sevdalısı

Dragonflight’ın lansmanı, tam olarak sorunsuz olmasa da birçok oyuncunun oyuna geri dönmesini sağlamış oldu. Yeni World of Warcraft genişlemesinin, Shadowlands ve Battle for Azeroth’un başarısızlığından sonrasında gereksinim duyduğu kefaret hikayesi olup olamayacağını söylemek için hemen hemen fazlaca erken olsa da, birçok oyuncunun Dragonriding’i en iyi özelliklerden biri olarak göstermesiyle ilk izlenimler fazlaca kuvvetli oldu.

Dragonflight Sürem 1’in 12 Aralık’ta başlamasıyla, şu anda oyunculara sunulan tek içerik Düzgüsel, Heroic ve temel Mythic Dungeon’lar oldu ve resmi World of Warcraft Twitter hesabına bakılırsa, David Harbour bunlardan birçoğunu Twitch’te yayınlayacak. Maximum, Naguura, Annie Fuchsia ve Larsfest, Dragonflight’ın yeni zindanlarını eline geçiren Stranger Things yıldızına katılacak.

Bu ekibin kati rol bileşimi bilinmiyor sadece David Harbour eskiden Norad isminde bir Night Elf Tank Warrior oynuyordu ve baskın loncasının tank dışı olarak hizmet veriyordu. Dragonflight’taki rolünü ne olursa olsun tekrarlamasa da, benzer bir rol alacağını tahmin ediyoruz.

Bu gösterim, Blizzard Entertainment’ın World of Warcraft: Dragonflight için yapmış olduğu ünlülerle ilgili ilk ortaklık değil, bu sebeple Pedro Pascal şeklinde birkaç meşhur erkek oyuncu Dragonflight’ın lansman öncesi pazarlama kampanyasında rol aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.