Dead Island 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

0 19

Bugünki makalemizde sizlere Dead Island 2 Oynanış Fragmanı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Dead Island 2 Oynanış Fragmanı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dead Island 2 etkinliği esnasında Dambuster Studios, ilk olarak yalnızca sinematik görüntüler ile duyurulan oyun için yeni oynanış videosunu yayınladı. İlk fragman ile her türlü kanlı ve vahşet dolu harp mekanikleri kucak kucak vurgulandı.

Gerçekçi kan teknolojisi ile zombilerin benzersiz şekillerde çürüdüğünü ve öldüğünü görüyoruz. Oyuncular, alev ateş silahlar da dahil olmak suretiyle çeşitli silahlar kullanabilecek ve bu tarz şeyleri değişik temel efektlerle yükseltebilecek. Doğal ki, tüm zombileri öldürmesi rahat olmayacak. Bazıları uzaktan asit püskürtürken, ötekiler bir çığlıkla camları kırabilecek.

Dead Island 2 Ön Siparişleri Başladı

Çıplak ellerinizle zombileri parçalamanıza müsaade eden Fury Mode ile olanaksız aksiyonlara da dalabileceksiniz. Dead Island 2 ek olarak, değişik eylemler için (keskin silahlara geçmek benzer biçimde) sesli komutların kullanılmasına müsaade eden Alexa Game Control’ü de destekleyecek. Bu özellik, yalnızca ABD Birleşik Devletleri, Kanada ve Birleşik Krallık’ta Xbox ve PC oyuncuları için İngilizce olarak kullanılabilecek.

Bir fizyolojik oyun diski, bir kitap, iki rozet, DI2 Patch, Golden Weapons Pack, Pulp Weapons Pack, Slayer Tarot Cards Pack, Expansion Pass, koleksiyon heykelciği ve bir Venice Beach gezi haritası içeren HELL-A Edition da duyuruldu. Bu sürüm, yalnızca Deep Silver’ın resmi internet adresinden sipariş verilebilecek.

Ön siparişler de başladı ve herhangi bir sürüm için ön sipariş verenler, Banoi War Club ve Memories of Banoi Baseball Bat yanı sıra Balanced Weapon Perk ve Personal Space Skills Card’ı içeren Memories Of Banoi Pack’i ücretsiz bir şekilde alabilecek.

Dead Island 2, 28 Nisan 2023‘te Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkış meydana getirecek. Fiyatı 60 dolar olan oyunun mahalli fiyatlandırma ile 429 TL‘den satıldığının da altını çizelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.