Dead or Alive Serisi Sıfırlanıyor: Yeniden Başlatılacak

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Dead or Alive Serisi Sıfırlanıyor: Yeniden Başlatılacak ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Dead or Alive Serisi Sıfırlanıyor: Yeniden Başlatılacak ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Team Ninja, Dead or Alive serisinin yeniden başlatılacağını açıkladı. Bu önemli duyuru, Team Ninja’nın Güney Kore’deki Kore G-Star Konferansı’ndaki açılış konuşmasının sonunda geldi.

Tanınmış dövüş oyunu serisi, 1996’daki ilk Dead or Alive ile ortaya çıktı ve o zamandan beri ana serideki toplam altı oyunun yanı sıra birden fazla yan ürünle popülaritesini artırdı. Altıncı ve son oyun, 2019’da yayınlandı. Üç yıldır sessizliğe gömülen oyun ara ara güncellense de, yeni oyun duyurusu uzun zamandır bekleniyordu.

Dead or Alive Köklerine Geri Dönecek

Açılış konuşması sırasında, geliştirme stüdyosu şirketin birçok yönü hakkında açıklamalarda bulundu ve Dead or Alive ve Ninja Gaiden için yeniden başlatmaların yakında olduğunu açıklayarak kapanışı yaptı. Açıklama yöntemi, önceki Team Ninja duyurularıyla uyumlu ve hiçbir bilgi paylaşılmadan bir anda yapıldı. Yenilenen serinin hangi platformlarda yayınlanacağı, ne zaman yayınlanacağı veya başka bir ayrıntı açıklanmadı.

G-Star Konferansı, Kore’deki en büyük oyun endüstrisi etkinliği ve önde gelen Koreli ve Güneydoğu Asyalı geliştiricilerin bir görünüm kazanması ve sunumlar yapması oldukça yaygın bir durum. Bunu göz önünde bulundurarak, bu, Team Ninja için hayranlara popüler dövüş oyununun yeniden başlatılması hakkında bilgi vermek için mükemmel bir fırsattı.

Dead or Alive serisindeki bazı sıkıntılarla birlikte, oyuncuların oyun içinde saç renklerini değiştirmeleri için bile ücretlendirilmesi gibi özellikler de dahil olmak üzere, bu yeniden başlatma, oyuncuların seriye karşı olan bağlılığını ve bakış açısını yenilemede önemli bir adım olacak.

Bir oyun serisi yeniden başlatmak riskli bir karar ancak Dead or Alive gibi klasik bir dövüş oyununda, nostalji faktörünün birçok hayranı oyunu satın almaya ikna etme şansı yüksek. İlk oyunun tadını çıkarma şansı bulamamış daha yeni oyuncular için bu, geliştirilmiş ve yeniden düzenlenmiş bir deneyimle serinin köklerine geri dönmeleri için önemli bir fırsat olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.