Death Stranding 2 Duyuruldu (Video)

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Death Stranding 2 Duyuruldu (Video) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Death Stranding 2 Duyuruldu (Video) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Meşhur oyun yapımcısı Hideo Kojima, The Game Awards 2022 etkinliğinde Death Stranding 2‘yi duyurdu. Daha öncesinde oyunun ana karakterini canlandıran Norman Reedus, yapmış olduğu bir röportajda ikinci oyunun sinyallerini vermişti. Arkasından Kojima, Twitter’da yeni bir yolculuğa çıkmakla ilgili bir tweet atmıştı. Böylelikle hayranlar, yeni oyunun ne vakit geleceği mevzusunda meraklanmaya başlamıştı.

Kojima, ödül etkinliği esnasında oyunu anlatmak için sahneye çıktı ve Death Stranding 2 fragmanını yayınladı. Kojima ek olarak seyircilere, oyun fragmanında detaylıca incelenmesi ihtiyaç duyulan sırlar bulunduğunu söylemiş oldu. Death Stranding 2’nin hikayesi COVID pandemisinden ilkin yazılmıştı, sadece pandeminin başlaması Kojima’nın senaryoyu tamamen tekrardan yazmasına niçin oldu.

Death Stranding 2 Fragmanı

Death Stranding direktörü projeyle ilgili devamlı şifreli gönderiler yayınlıyordu ve tweetlerde bazı aktörlerin silüetleri yer alıyordu. Fragmanda da görüldüğü suretiyle ”Ben Kimim?” ve ”Ben Neredeyim?” sorularının cevabı da alınmış oldu. Ek olarak Kojima, Death Stranding 2 haricinde başka bir oyun üstünde çalıştığını da doğruladı. Bu proje muhtemelen daha ilkin hakkında birkaç sızıntı meydana getirilen Xbox oyunu.

Kojima, geçtiğimiz günlerde geliştirdiği oyunun film ve oyun sektörünü tamamen değiştireceğini belirtmişti. Açıkçası Death Stranding‘in yeni oyun duyurusu beni pek heyecanlandırmadı sadece geliştirilen öteki oyunu heyecanla umuyorum. Hakkında bu kadar iddialı konuşulan oyunun iyi mi bir yenilik sunacağını da oldukça merak ediyorum.

Oyunun fragmanını ve yaşlı Norman Reedus’u aşağıdan seyredebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.