Deathloop’un Genişletme Paketi Yolda!

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Deathloop’un Genişletme Paketi Yolda! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Deathloop’un Genişletme Paketi Yolda! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Arkane Studios, bir çeşit Deathloop devam oyunu yada büyük bir genişletme paketi üstünde çalışıyor olabilir. Dishonored ve Prey şeklinde sürükleyici oyunlarıyla tanınan stüdyo, şu anda etken geliştirme aşamasında olan Redfall ile meşgul olsa da, bu yıl araştırmalarda toplamış olduğu tam puanlarla sürpriz olan oyunu da terk etmedi.

Geçtiğimiz senenin en dikkate kıymet oyunlarından önde gelen Deathloop, etkisi altına alan dünyası ve simgesel Arkane oynanış mekanikleriyle oldukça ilgi görmüş oldu. Stüdyo, 2022 süresince birkaç extra içerik güncellemesi yayınlasa da, etken geliştirmede direkt oyun ile ilgili başka bir şey yok şeklinde görünüyordu. Bugün ise durumun bu şekilde olmadığı ortaya çıktı.

Deathloop’un Gizemli Projesi Ortaya Çıktı

Arkane Studios, oyunun Dishonored evreninde geçtiğini açıkladıktan sonrasında, bir çok fanatik oyunun devamının gelmeyeceğini düşünüyordu sadece bugün, sırasıyla Colt ve Julianna’yı seslendiren seslendirme sanatçıları Jason Kelley ve Ozioma Akagha, garip bir açıklamada bulunmuş oldu.

Streamily ile yapmış olduğu bir röportajda konuşan Kelley, ikisinin de Arkane ile hala sözleşmeleri bulunduğunu ve Deathloop ile ilgili bir şeyler üstünde çalıştıklarını itiraf etti. Bu projenin doğası şu anda bilinmemekle beraber, bir genişleme paketi yada ana hikayenin devamı durumunda olacağı kati.

Arkane Studios’un amiral gemisi oyunları için sık sık bağımsız genişletme paketleri yayınladığı belirtelim. Death of the Outsider; değişik bir kahraman, öykü ve oynanış mekanikleri içermesine karşın ana anlatıya direkt bir devam elde eden bağımsız bir Dishonored 2 genişletme paketiydi. Gizemli projenin de buna benzer bir emek verme olması olası.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.