Destiny 2 Sezon 19 Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Destiny 2 Sürem 19 Tanıtım Fragmanı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Destiny 2 Sürem 19 Tanıtım Fragmanı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Destiny 2 Sürem 19 fragmanı gösterildi ve yeni sezonun hikayesi açığa çıktı. Oyunun fanatikleri, Witch Queen genişlemesi için son sezonun ne olacağına dair Bungie’den gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyorlardı. Destiny 2’nin 19. Sezonu için bir günden azca kaldı.

Bungie, Season of the Seraph için yeni bir fragman yayınlarken, Destiny 2 fanatikleri nihayet Sürem 19 lansmanından ilkin öykü hakkında yanıtlar aldı. Pek oldukca fanatik, Bungie’nin yeni sezonları canlandırmaya destek olacak görünüşte pazarlama eksikliğinden birazcık hayal kırıklığına uğradı şundan dolayı fragman sezonun başlangıcından birkaç gün önceye bırakıldı.

Destiny 2 Sürem 19 Yanıtsız Soruları Cevaplayacak

Destiny 2’nin anlatısı son birkaç yılda büyük adımlarla ilerlemeye devam ederken, serinin hemen hemen cevaplamadığı birçok sual işareti de mevcut. Bazıları, Beyond Light’ın lansmanından oldukca ilkin, Ana Bray ve Rasputin olarak malum Warmind AI dahil olmak suretiyle bazı mühim karakterleri spot ışıklarının haricinde bıraktı.

Rasputin’in Neptün’deki gizli saklı Neomuna şehri ile ne kadar bağlantılı olduğu düşünüldüğünde, birçok şahıs Destiny 2 Sürem 19’un Light Fall öncesinde geçen her şeyi birbirine bağlamak için muhtemelen sual işaretlerini gidereceğine dair düşünce birliğine vardı.

Son olarak Destiny 2 fragmanı yardımıyla, hayranlar artık Season of the Seraph’ın Rasputin’in çevresinde kalan soruları cevaplamaya çalıştığını öğrendi. Fragmana gore Xivu Arath, Rasputin’in silahlı uydu ağını ele geçirmek için bir kez daha harekete geçti. Bu tür bir yıkımı durdurmak isteyen Vanguard, Hive War God’ı durdurmak için Muhafızları Warmind’in en gelişmiş silahlarıyla donatmak için gizli saklı bir operasyona yetki verdi.

Süratli tempolu fragman Ana Bray’i de gösterdi. Birçok hayranın doğru tahmin etmiş olduğu şeklinde, Ana Bray’i Rasputin’i barındırmak için bir Exo gövdesi kullanmaya çalışırken görüyoruz. Hive’ın bu sürem ana düşman gücü olmasıyla beraber, görüntülerde oyuncuların gözlerini oyunculara dikebilecekleri bir kuleler alanından geçerek düşman hatlarına sızmaya çalışmış oldukları da görüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.