Devil May Cry Benzeri Lost Soul Aside Oyunundan Yeni Fragman

0 16

Bugünki makalemizde sizlere Devil May Cry Benzeri Lost Soul Aside Oyunundan Yeni Fragman ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Devil May Cry Benzeri Lost Soul Aside Oyunundan Yeni Fragman ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Başlangıçta küçük bir ekip tarafından geliştirilen bağımsız bir projeyken, Sony tarafından kapıldıktan sonra dikkatleri çeken Lost Soul Aside, aksiyon-RPG türüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. PS4 ve PS5 için piyasaya sürülmesi planlanan yapım için yepyeni bir fragman daha yayınlandı. Devil May Cry benzeri aksiyon oyunu, son derece gösterişli olan bölüm ve karakter tasarımlarının yanı sıra görsel şölen havasındaki oynanış mekanikleriyle ilginç bir deneyim vadediyor.

Sony Interactive Entertainment’ın yayıncılığını üstlendiği Lost Soul Aside, Shanghai merkezli Ultizero Games tarafından geliştiriliyor. PlayStation’ın Çin’de yaptığı keşiflerden biri olan oyun, fantezi unsurlarıyla dolup taşan rafine bir açık dünya sunuyor. Şık ve zarif bir sanata sahip olan aksiyon rol yapma oyunu, birbirinden zorlu boss savaşları içeriyor.

Oyun, Devil May Cry ve Final Fantasy Esintileri Taşıyor

Yayınlanan yeni Lost Soul Aside oynanış fragmanı, oyun mekaniğinin Final Fantasy ve Devil May Cry karışımı olduğunu gösteriyor. Oyunun ana kahramanı Kazer, farklı nitelikteki varlıklarla savaşıyor. Elinde kılıç olan karakter, art arda büyülü enerji ışınları fırlatan devasa saldırılar yapıyor. Kazer’ın yanında, hem hoverboard olarak kullanabildiği hem de farklı silahlara dönüştürebildiği kristal ejderha yoldaşı var.

Sony, Lost Soul Aside için henüz kesin bir çıkış tarihi paylaşmasa da, oyunun 2024 yılının başlarında piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Aksiyon rol yapma oyunu, PS4 ve PS5’in yanı sıra PC için de çıkacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri yaklaşık 2 dakika uzunluğundaki oynanış fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Lost Soul Aside Oynanış FragmanıYouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.