Diablo 4 Battle Pass Fiyatı Açıklandı

0 18

Bugünki makalemizde sizlere Diablo 4 Battle Pass Fiyatı Açıklandı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Diablo 4 Battle Pass Fiyatı Açıklandı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Blizzard tarafınca geliştirilen Diablo 4’ün ekibi, oyunun merakla beklenen battle pass’inin ne kadara mal olacağını tartıştı. Oyunun çıkışına hemen hemen 6 ay kadar bir süre olsa da oyuncular, battle pass’in ne sunacağını ve ne kadara mal olacağını öğrendi. Bildiğiniz suretiyle bu geçiş biletleri, canlı oyunların sıradanlaşmamasının en büyük sebeplerinden biri.

Diablo 4’ün çıkış tarihini açıkladıktan birkaç gün sonrasında Blizzard, battle pass hakkında daha çok informasyon verdi. Topluluk lideri Adam Fletcher, yakın tarihindeki bir canlı gösterim esnasında harp biletinin 10 dolar olacağını duyurdu. Ek olarak oyunda iki ayrı harp biletinin bulunacağı açıklandı. Bunlardan biri parasız olacak ve satın alım yapmayan oyunculara ödüller verecek. Diğeri ise ücretli olacak ve fazladan fazla ödül içerecek.

Diablo 4, Beş Oynanabilir Derslik İçerecek

Oyuncular, can alıcıları öldürmek ve görevleri tamamlamak benzer biçimde günlük görevleri yaparak ödül seviyelerinin kilidini açabilecek ve yeni oyun içi ögelere erişebilecek. Oyun, bu yeni battle pass özelliğine ek olarak seriye pek oldukça değişim getirecek. Serinin tarihinde ilk kez bir oyun, öykü ilerlemesiyle sınırı olan olmayan yarı açık bir dünyaya haiz olacak. Diablo serisinin dördüncü ana kısmı, dünyayı daha özgür bir halde keşfetmek için binek de içerecek.

Etrafta koşup can alıcıları öldürmenin yanı sıra oyuncular, Tyrael ve Lilith arasındaki harbe şahit olacaklar. Diablo 4, oyunculara karşı savaşabileceğiniz ve zindanlarda bosslar ile karşılaşabileceğiniz birçok aktivite de içerecek. Bu etkinlikleri gerçekleştirmek için oyuncular, beş oynanabilir derslik arasından seçim meydana getirecek. Barbarian, Sorceress, Druid, Rogue ve Necromancer sınıfları arasından meydana getirilen seçim sonrası; hikayeniz size gore ilerleyecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.