Diablo 4 Fiyatı Belli Oldu!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Diablo 4 Fiyatı Belli Oldu! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Diablo 4 Fiyatı Belli Oldu! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Diablo 4 fiyat bilgisiyle beraber ön sipariş bilgileri ve oyunun çıkış zamanı de kesinleşmiş oldu. Heyecanla beklenen oyunun gelişimini çevreleyen senelerce devam eden gizliliğin arkasından Blizzard, nihayet Diablo 4’ün 6 Haziran 2023‘te çıkış yapacağını ve oyunu ön sipariş edenler için mevcut olan ödüllerin bir dökümünü deklare etti.

Blizzard, Diablo 4’ün karakter oluşturucusunu gösteren ve oyunculara yeni oyundaki mekan seçeneklerine ilk kez göz atmalarını elde eden videolar yayınladığında, sevilen serideki son olarak oyun için beklenti zirve noktasına ulaştı sadece Diablo 4 fiyatını öğrenen her insanın hevesi kursağında kaldı. Oyun, Türkiye için mahalli fiyatlandırma olmadan satışa sunuldu.

Diablo 4 Fiyatı Ne Kadar?

  • Standart Sürüm Fiyatı: 1.199 TL
  • Digital Deluxe Sürüm Fiyatı: 1.539 TL
  • Ultimate Edition Sürüm Fiyatı: 1.699 TL

İlk olarak Blizzcon 2019’da duyurulan Diablo 4, 1997’nin PC aksiyon RPG oyunu Diablo ile süregelen uzun soluklu serinin en yeni üyesi pşacal. İlk iki Diablo oyununun tehlikeli sonuç ve ticari başarısının arkasından, kimliğini korumak için savaşım eden seri zor günler geçirdi. Genel olarak iyi eleştiriler almasına karşın Diablo 3, World of Warcraft’tan oldukça etkilenen bir estetiği benimsediği için bazı oyuncuların eleştirilerine maruz kaldı.

Mobil oyun Diablo Immortal, prömiyerinde Blizzcon’un katılımcıları tarafınca eleştiri oklarının hedefi oldu ve yuhalandı. Mevcut ve eski Blizzard çalışanlarından Diablo 4’ün sorunlu gelişimiyle ilgili raporların arkasından, bazı hayranlar sorunlu serinin kurtarılabileceğine dair şüphelerini dile getirdi sadece gösterilen her video ile beklentiler terfi etti ve ilk izlenimler pozitif yönde oldu.

Bunun yanı sıra Türkiye özelinde Diablo 4 fiyatı hakikaten morallerimizi yerle bir etti. Artık oyunlar 1.000 TL üstüne çıktı diyorduk sadece Ultimate Edition’ın adeta 2.000 TL seviyelerine merdiven dayaması ile hayallerimiz adeta yıkıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.