Diablo IV Oyuncuları Sevindiren Haber Geldi! Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 43

Diablo IV Oyuncuları Sevindiren Haber Geldi!

Diablo IV Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun severlerin merakla beklediği Diablo IV için tarih verildi. PS 5, PS4 , Xbox Series X/S, Xbox One, PC için bütün platformlarda ortak ilerleme ve çapraz oyun ile gelecek oyunun ne zamana çıkacağına dair açıklama yapıldı.

Blizzard Entertainment tarafından Diablo IV için çıkış tarihi olarak 2023 yılı işaret edildi. Oyunun bütün platformlarda hem çapraz oyun hem de ortak ilerleme ile çıkacağı da yapılan açıklama yer aldı.

Diablo IV Ne Sunacak?

Diablo III oyunundan yaşanan olayların üzerinden onlarca yıl geçmesinin ardından Diablo IV’te hikaye devam ediyor. Yıllar geçmesine rağmen dünyada uğursuz ve yozlaştırıcı olaylar devam ediyor. Nefretin Kızı olarak adlandırılan Lilith, yeniden doğdu. Tek hedefi ise Sanctuary’de yeniden hüküm sürebilmek.

Savaşta simgeleşen çeşitli sınıflar var. Bu sınıflara ek olarak Necromancer sınıfı ekleniyor. Aynı zamanda yeniden tasarlanana hortlak mekanikleri de bu sınıfla birlikte gelecek. Book of the Dead kullanılarak hortlak ordularını derinlemesine özelleştirmeniz mümkündür. Bu sayede savaş alanına daha iyi bir şekilde hükmedebileceksiniz.

Diablo IV Merakla Bekleniyor

Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra tarafından Diablo IV hakkında bazı açıklamalar yapıldı. Ybarra tarafından yapılan açıklamada oyunun gelecek yıl çıkması konusunda hem heyecanlı hem de sabırsız oldukları bildirildi. Diablo IV oyununda ekibin özellikle oynanışa çok önem verdiğini de belirtti. Aynı zamanda oyunun, marka tarihinden en iyi şekilde yararlandığını ve oyunculara daha önce yaşamadıkları bir deneyim yaşatacaklarını da ekledi. Oyunculara hem etkili bir oynanış sunulacak hem de oyun içerisinde kendi yollarını çizmeleri konusunda fırsat verilecek.

Diablo IV’te Neler Yapılacak?

Diablo IV’te oyuncuların yapabileceği pek çok şey bulunuyor. Çünkü oyun içerisinde tek bir altın yol bulunmuyor. Doğrusal olmayan bir ilerleme ile istediğiniz gibi ilerlemekte özgürsünüz. Özel PvP bölgelerinde savaşabilir, Nightmare Dungeon’larda eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda karakteri geliştirmek için Paragon Board’lar kurulabilir. Efsanevi ekipmanlar için hem etkinliklere hem de savaşlara girilebilir. Diablo IV geniş içerikleri ve etkili oynanışı ile çıkmayı hedefliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.