Disney Dreamlight Valley Mac Sürümü Duyuruldu

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Disney Dreamlight Valley Mac Sürümü Duyuruldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Disney Dreamlight Valley Mac Sürümü Duyuruldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Disney Dreamlight Valley oyununun Mac sürümü için bir tarih belirlendi. Erken erişimde olan ve hemen hemen eylül ayında piyasaya sürülen oyun, şimdiden inanılmaz oyuncu sayılarına ulaştı. Disney Dreamlight Valley’de birçok değişik platformdan oyuncu var ve bu oyunculara artık Mac sahipleri de eklenecek. Oyunun Toy Story güncellemesi gelecek ay başlamış olacak şundan dolayı bir çok oyuncu son ana içinde ne olduğu çoktan tamamladı.

Oyunun çevrimiçi topluluğu, lansmandan bu yana oyunculara yararlı ipuçları ve kılavuzlar sağlamış oldu. Bu yüzden oyunun içeriğine ek olarak geliştiriciler de tam yıldız kazanmıştır. Oyunun resmi internet sayfasında Gameloft, Toy Story güncellemesiyle Mac çıkışının aynı gün geleceğini söylemiş oldu. Kişisel bilgisayarı yada başka bir konsolu olmayan oyuncular, 6 Aralık’ta App Store’dan oyuna erişebilecek.

Disney Dreamlight Valley Mac Oyuncularına Armağan Verecek

Oyuncuların Mac cihazları son olarak işletim sistemi olan macOS 11 yada üstüne haiz olmalı. Founders Pack‘i satın alan yeni Mac oyuncuları, 8.000 Ay taşı, standart teçhizat, forma seti, standart mobilya seti, standart zemin ve duvar kaplamaları ile standart motifler kazanacak. Gameloft ek olarak Mac oyuncularına Eylül ayında kaçırdıkları ilk hafta bonusunu vererek Mickey Donut Kafa Bandı ve sempatik Choco Crocodile Animal Companion armağan edecek.

Mevcut oyuncular, yeni Mac oyuncularına sunulan bonusları almak için hesaplarının yeni Mac dosyalarına bağlı olduğundan güvenilir olmalı. Konsol yerine bilgisayarda oynamayı tercih edenler ise oyun içinde yaratıcılıklarını sergileme şansına da haiz olacaklar. Hayranlar hangi platformu seçerse seçsin, Gameloft oyunu gelecek yıl tam sürümünden ilkin daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.