Disney Dreamlight Valley Yılbaşında Hediyeler Dağıtıyor!

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Disney Dreamlight Valley Yılbaşında Hediyeler Dağıtıyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Disney Dreamlight Valley Yılbaşında Hediyeler Dağıtıyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Disney Dreamlight Valley, üretilecek çeşitli yeni dinlence temalı tarifler ve Festive Yıldız Path’te kilidi açılacak yeni eşyalar getiren kış güncellemesi yardımıyla son iki haftadır Yılbaşı temasına girmişti sadece, 18 Aralık’tan 31 Aralık’a kadar sürecek olan “Gift Of Giving” etkinliği ile parasız armağanlara doyuyoruz.

Gift Of Giving etkinliği ile birçok parasız ödül dağıtılacak, bitirilmesi ihtiyaç duyulan birçok yeni vazife olacak ve çeşitli kısa süreli etkinlikler yapılacak. Armağanları iyi mi alacağınızı, yeni görevleri nerede bulacağınızı ve etkinlik ile oyunda nelerin değişeceğini tüm detaylarıyla derledik. Gelin sözü daha çok uzatmadan güncellemeye yakından bakalım.

Disney Dreamlight Valley: Gift Of Giving

Etkinlik esnasında, bir Noel ağacının ortaya çıktığını görmek için kaleyi ziyaret edebilirsiniz. Ağaç ile 25 Aralık’tan itibaren açmanız ihtiyaç duyulan hediyeleriniz olacak. Armağanları kaçırırsanız, 31 Aralık’a kadar alabileceğinizi ihmal etmeyin. Ağaçtan alabileceğiniz hediyeler ise şu şekilde olacak:

  • Şenlikli Kar Tanesi Kulakları;
  • İşlenebilir dinlence mobilyaları;
  • Üretim malzemeleri;
  • Yılbaşı temalı yemekler ve yiyecek tarifleri.

Festival görevleri, 6 Aralık güncellemesinden bu yana Dreamlight görevleri olarak mevcuttu sadece birkaç tanesi lüzumlu eşyaların hemen hemen oyunda olmaması sebebiyle tamamlanamıyordu. Gift Of Giving etkinliğiyle bunların hepsi değişti, artık daha ilkin kullanılamayan iki görevi tamamlayabileceksiniz.

Disney Dreamlight Valley’in “Even Fish Are Festive!” görevi artık tamamlanabilecek. Görevi tamamlamak için, kafalarında Noel Baba şapkası takan sempatik balıkların yakalamanızı gerekecek.

Son olarak, “Ho! Ho! Ho!” görevi de artık tamamlanabilecek. Etkinlik esnasında Scrooge’un dükkanını ziyaret ederseniz, binasının çevresinde şenlikli ambalaj kağıtlarının çıktığını görmüş olacaksınız. Bu aslına bakarsak, vadideki arkadaşlarınıza vereceğiniz hediyeler için kullanabileceğiniz bir zanaat malzemesi olacak. Ambalaj kağıdı kullanarak tamamlayabileceğiniz toplam dört tanım olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.