Disney Speedstorm Çıkış Tarihi Ertelendi

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Disney Speedstorm Çıkış Zamanı Ertelendi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Disney Speedstorm Çıkış Zamanı Ertelendi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geliştirici Gameloft, Disney Speedstorm’un çıkış tarihini ertelediğini duyurdu. Oyun ilk olarak şubat ayında Nintendo Direct etkinliğinde duyurulmuştu sadece bildiğiniz şeklinde bu yıl, geliştiricilerin erteleme yılı oldu. 2023 senesinde gelecek upuzun oyun listesine Disney Speedstorm da eklendi.

Oldukça keyifli olması beklenen oyun, Disney ve Pixar karakterlerini içeren bir go-cart yarışı temelli olacak. Bu zamana kadar gösterilen oynanış fragmanları, Monsters Inc. ve Karayip Korsanları temalı haritalardaki renkli go-cart’ları gösterdi. Gösterilen fragmanla akıllara tek bir sual geldi: Acaba Disney Speedstorm, Mario Cart’a rakip olabilecek mi?

Disney Speedstorm İstek Listesine Alınabilir

Gameloft, resmi internet sayfasında ertelenme sebebini ekibin oyunu daha çok geliştirme isteği olarak deklare etti. Ek olarak geliştirici, oyunculara sürükleyici bir yarış deneyimi, özelleştirme seçenekleri ve çeşitli oyun modları sağlamak istediğini belirtti. Gameloft, değişik oyun tarzlarına hitap etmek için oyuna değişik yarış sınıfları eklediğini de daha ilkin açıklamıştı. Speedster, Brawler, Defender ve Trickster şeklinde sınıflar, benzersiz beceriler ve belirli istatistik bonusları içerecek.

Oyun şu ana kadar Mulan, Hercules ve Baloo the Bear şeklinde karakterlerin yer almış olduğu garip bir ekibe haiz. Marvel ve Yıldız Wars şeklinde efsanelerin ise oyunda yer alıp almayacağı hemen hemen belli değil. Sadece Darth Vader ve Spider-Man’in yarıştığını görmek oldukça garip olurdu.

Şimdilik Disney Speedstorm, Steam ve Epic Games‘te talep listesine alınabilir. Oyuncular ek olarak güncellemeler ve hususi tanıtımlardan haberdar olmak için bültene kaydolabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.