Dr Disrespect Warzone 2’den Banlandı!

0 17

Bugünki makalemizde sizlere Dr Disrespect Warzone 2’den Banlandı! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Dr Disrespect Warzone 2’den Banlandı! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dr Disrespect, oldukça rekabetçi bir yayıncı ve dışa dönük bir kişilik olmasıyla meşhur sadece Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ve Call of Duty: Warzone 2 şeklinde oyunlarda kimi zaman saçma sapan konuşmalar yapmış olduğu için bol miktarda eleştirilen bir isim. Popüler yayıncı, yakın sohbeti aşırı kullandığı iddiasıyla Call of Duty: Warzone 2’den yedi günlük uzaklaştırma aldı.

Yakınlık sohbeti, Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’de oyuncuları bir araya getirmek amacıyla sunulan bir özellikti ve sesli söyleşi işlevini kullanmak hem kuvvetli hem de potansiyel bir zayıflık. Yakınlık sohbeti, oyuncuların yeterince yaklaşırlarsa düşman mangası üyelerine kulak misafiri olmalarına olanak tanıyor sadece hem de bazı Call of Duty oyuncuları başka önlemler için yakın sohbeti kullansa da, rakip üyelerin konuşmalarını da dinlemelerini sağlıyor.

Dr Disrespect Warzone 2 Oynamayı Bırakamadı

24 Kasım’daki bir canlı gösterim esnasında Dr Disrespect, yedi günlük oyun yasağını canlı seyircilerine duyurdu ve yasağının yakın söyleşi toksisitesinden kaynaklandığını deklare etti. Yayınları esnasında oyunu sık sık oynamasına karşın, Dr Disrespect Call of Duty: Warzone 2’yi ister oyunun yeni DMZ modu ister yağma sistemi olsun eleştirmekten asla geri adım atmadı.

Şu anda Dr Disrespect, alternatif bir hesapta Call of Duty: Warzone 2 oynamaya devam ederek yasağı atlattı ve hatta, “Bu benim hesabım bile değil” diye garip bir itirafta bulunmuş oldu.

Kasım ayının başlarında, hileli bir halde öldürülmüş olduğu bir oyunun arkasından Dr Disrespect, Call of Duty: Çağdaş Warfare 2”den çıktı ve oyunla sonsuza kadar işinin bittiğini belirtti. Dr Disrespect, deneyimi süresince Activision ve Call of Duty geliştiricilerinin son zamanlarda ne kadar umursamaz hale geldiğine inandığını birkaç kez dile getirerek, yedi günlük askıya almanın 100.000 dolarlık turnuvanın arifesinde geldiğine işaret etti.

Fanatik kitlesinin bir çok onun duruşuna ve oyuna yönelik eleştirilerine taraf olurken, bazıları Dr Disrespect’in geri adım atıp birazcık daha erdemli davranıp davranmama zamanının gelip gelmediğini merak etmeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.