Dragon Age Dreadwolf Sinematik Hikaye Fragmanı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Dragon Age Dreadwolf Sinematik Öykü Fragmanı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Dragon Age Dreadwolf Sinematik Öykü Fragmanı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dragon Age Dreadwolf için sinematik bir öykü fragmanı yayınladı. Video, Dragon Age serisindeki en tanınmış seslerden biri tarafınca anlatıldı ve oyunun düşmanının geçmişine ve motivasyonlarına birazcık ışık tuttu.

BioWare’in Dragon Age serisi, oyun alanındaki en iyi RPG serilerinden biri olarak yerini aldı. Hayranlar, serinin ilk oyunu olan 2009’daki Dragon Age: Origins, devam oyunları Dragon Age 2 ve Dragon Age: Inquisition ile zirveye ulaştığını iddia ederken, her bir oyun çeşitli yeniliklerle geldi ve en önemlisi, oyunculara BioWare öykü anlatımını derin oynanış mekanikleri ile aynı anda deneyimleme şansı verdi.

Dragon Age Dreadwolf Sinematik Öykü Fragmanı

Dragon Age günü olarak kutlanan 4 Aralık’ta gösterilen Dragon Age Dreadwolf: “Who is the Dread Wolf?” yeni bir fragman ile oyunun düşmanlarını birazcık tanıma şansı yakaladık. Dragon Age 2 ve Dragon Age: Inquisition’ın favori yol arkadaşı olan cüce Varric tarafınca seslendirilen bir dakikalık animasyonlu çizimler yardımıyla oyunun öyküsünü bir ucundan tutabildik.

Dragon Age Dreadwolf’un alfa aşamasında baştan sona oynanabilir olduğu kısa sürede duyurulduğu için geliştirme iyi bir ilerleme kaydediyor benzer biçimde görünse de, oyun hakkında şu ana kadar oldukça azca şey ortaya çıktı. Bu aşamada, hatalar giderildikten ve alfa aşaması sonlandırıldıktan sonrasında oyunun 2023’te çıkış yapmasını bekliyoruz.

Dreadwolf’un başlangıçta çevrimiçi bir canlı hizmet oyunu olması amaçlanmıştı sadece pek oldukça hayranın isteğinden sonrasında görünüşe nazaran oyun artık geleneksel bir çevrimdışı tek oyunculu RPG olacak.

Serinin dördüncü oyunu olmasına karşın BioWare, Dreadwolf’un vaka örgüsünü idrak etmek için orijinal üçlemeyi oynamaya gerek duymayacağını söylemiş oldu. Doğal ki, dünyayı ve karakterlerini tam olarak idrak etmek için bu oyunları oynamak gene de yararlı olacak sadece direkt olarak bu oyundan da başlayabileceksiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.